Domluvte si s námi schůzku!

Využijte příležitost setkat se s našimi odborníky a domluvte si schůzku na přesný termín, ať máte jistotu, že na Vás bude mít obchodník čas. Přijďte se nezávazně informovat o novinkách z oblasti 3D technologií nebo se poraďte s naším specialistou o tom, s čím Vám můžeme pomoci.

Pro rezervaci termínu můžete použít formulář níže. Zadejte termín a vyberte si danou oblast, která Vás zajímá. Pokud chcete zajít na kávu za konkrétním obchodníkem, připište jeho jméno do poznámky.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi.
Tým MCAE Systems

3D tisk

Ať už jste designér nebo pracujete ve velkém týmu v rámci strojírenského podniku, v nabídce 3D tiskáren od MCAE Systems najdete zařízení, které přesně odpovídá vašim potřebám. Na počátku je vždy nápad, myšlenka. My však dokážeme najít způsob, jak je zhmotnit a realizovat. Práce s našimi 3D tiskárnami je tak jednoduchá, že si je zamilujete i vy!

3D měření

Data z měřicích systémů GOM jsou neocenitelným nástrojem pro kontrolu kvality v moderním vývoji výrobků a v celém řetězci výrobního procesu. Systémy GOM využívají po celém světě nejen firmy z automobilového průmyslu, letectví a kosmonautiky včetně jejich dodavatelů, ale také různé firmy v oblasti spotřebního průmyslu a vývoje.

CAD/CAM

CAD/CAM řešení pro obrábění. Společnosti s vysokými nároky na výrobu používají software Tebis pro organizování CAD/CAM procesů. Systémy Tebis se používají od návrhu přes konstrukci až po výrobu zařízení a dílů v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je např. automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba strojů a zařízení, výroba domácích spotřebičů a zdravotnické techniky.

Sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem!

Zadejte termín a vyberte si danou oblast, která Vás zajímá. Pokud chcete zajít na kávu za konkrétním obchodníkem, připište jeho jméno do poznámky.