Search
Close this search box.

Zlepšete svůj pracovní proces s 3D tiskárnou Objet30 V5

Potřebujete dosáhnout lepší interní produktivity, abyste zrychlili a zjednodušili vývoj vašeho produktu? Myslíte si, že výkonná výrobní zařízení jsou jen pro velké korporace disponující prostornými výrobními halami? Pak se seznamte s novou kompaktní 3D tiskárnou Objet30 V5 od společnosti Stratasys, která zpřístupňuje přesný a všestranný 3D tisk bez kompromisů. A navíc, díky své velikosti se vejde kamkoliv.

Představte si přesný, efektivní a kancelářsky pohodlný proces, který usnadňuje vytváření prototypů z více materiálů pouhými několika kliknutími. 3D tiskárna Objet 30 V5 nabízí výkon technologie PolyJet v zařízení velikosti stolního počítače, takže je ideální do kanceláře nebo studia. Můžete tak vytvářet více interních prototypů, což vede k úspoře času i nákladů při vašem podnikání.

3D tiskárny Objet30 zpřístupňují špičkový 3D tisk bez kompromisů v přesnosti či univerzálnosti. Dosáhněte interní produktivity, která zrychlí a zjednoduší vývoj produktů pro celý tým.

Jednoduchý pracovní postup

Software GrabCAD Print nabízí uživatelsky přívětivý pracovní postup, díky kterému hravě projdete z digitálního do reálného světa. Tiskněte přímo z CAD souborů a jen sledujte, jak vrstvy materiálu přibývají na tištěném modelu. Můžete se spolehnout na výchozí chytré nastavení, které zefektivňuje celý proces tisku.
 

Levný a dostupný materiál

Materiál DraftGrey Vero, nyní dostupný i pro 3D tiskárnu Objet30 V5, je ideální pro vytváření jednobarevných koncepčních modelů nebo pro ověření designu. Cena tohoto materiálu je o 50 % nižší než u ostatních materiálů Vero, takže je skvělou volbou pro výrobu rychlých a levných prototypů.
 
Zaujala vás 3D tiskárna Objet30 V5, ale stále váháte? Pak si přečtěte 5 důvodů, proč tuto stolní 3D tiskárnu musíte mít.
 
 
 
3D tiskárna Objet30 V5 Stratasys