Search
Close this search box.

Tebis Open House 2023: Objevte nejnovější inovace ve výrobě

Tebis AG, přední poskytovatel softwarových řešení CAD/CAM, s hrdostí představuje svou nadcházející akci Tebis Open House 2023. Tato vzrušující událost se uskuteční ve dnech 24. – 25. května 2023 v mnichovském sídle firmy Tebis. Tebis Open House je akce, na které by neměl chybět žádný profesionál z oboru průmyslové výroby.

Tebis Open House 2023 bude zahrnovat přehlídku nejnovějších technologií a inovací ve výrobě. Účastníci budou mít příležitost navštívit prezentace a živé ukázky nejen od domovské firmy Tebis, ale také od dalších technologických partnerů, jako jsou dodavatelé obráběcích strojů, nástrojů, upínacích zařízení apod. Kromě těchto ukázek je na programu i řada odborných přednášek, kde budou uživatelé softwaru Tebis sdílet své praktické zkušenosti s využitím Tebis CAD/CAM ve svých společnostech. Svou účast přislíbil např. pan Frank Dieckmann, ředitel firmy Shäfer Holding GmbH nebo pan Tobias Hubenthal z firmy RSB Rationelle Stahlbearbeitung GmbH & Co. KG. Přijedou také řečníci ze zahraničí jako např. p. Mümin Atakan Öztaş z turecké firmy ofas Türk Otomobil Fabrikasi A.S. Akce je zdarma, ale firma Tebis žádá účastníky, aby se zavčas předem zaregistrovali a zajistili si tak své místo. První den Open House bude završen slavnostním večerem.

Vrcholem akce bude představení nejnovější verze CAD/CAM softwaru Tebis

Tento software, který je navržen pro zjednodušení a optimalizaci výrobních procesů, významně pomáhá firmám zvýšit efektivitu výroby a snížit náklady. Účastníci budou mít příležitost vidět software naživo a dozvědět se tak o jeho funkcích i možnostech.

Kromě ukázky softwaru budou mít účastníci možnost setkat se s týmem Tebis a prohlédnout si jednotlivá zařízení společnosti. Jedná se o jedinečnou příležitost dozvědět se, jak společnost Tebis přistupuje k vývoji softwaru a rozvoji výroby, a objevit, jak může Tebis pomoci zlepšit výrobní procesy přímo u vás.

Ať už jste výrobce, technik nebo konstruktér, Tebis Open House 2023 je událost, na které byste neměli chybět. Akce poskytne cenné poznatky o nejnovějším vývoji v oboru a dá vám příležitost spojit se s dalšími profesionály z dané oblasti. Během celého setkání budete mít možnost neformálně diskutovat s ostatními účastníky a sdílet navzájem své zkušenosti. Velkým magnetem loňského setkání byl Tebis 4.1 Challenge – živá ukázka zpracování dat zákazníka pomocí technologických šablon, která se pravděpodobně bude letos opakovat. Takže neváhejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost objevit nejnovější inovace ve výrobě!

Těšíme se na setkání s vámi na Tebis Open House 2023.

Krátký sestřih z Tebis Open House 2022