Search
Close this search box.

Služby 3D tisku

Chcete ušetřit čas při vývojové a technologické přípravě nového produktu? Potřebujete vytisknout koncepční model, pevný, plně funkční prototyp, výrobní nástroj, přípravek nebo díl pro koncové použití? Nevíte jakou technologii, 3D tiskárnu či materiál zvolit?

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice. Na našich nejmodernějších 3D tiskárnách vytiskneme pestrou škálu objektů z různých materiálů – od několikametrových funkčních prototypů, jako je třeba palubní deska nebo nárazník automobilu, až po detailní malé zmenšeniny.

Zvládneme vše, od rychlého prototypování přes modely pro zdravotnictví až po malosériovou výrobu. Modely můžeme vytvořit například i z průhledných materiálů, které imitují sklo, nebo pomocí 3D tisku nasimulujeme imitaci kůže či vytvoříme zářivé až neonové barvy na míru. Nabízíme i biokompatibilní materiál pro stomatologii a medicínu.

Naše 3D tiskárny používají revoluční technologie FDM a PolyJet, které vám umožní rychle a efektivně dělat vše, co potřebujete. Pomocí 3D tisku zkrátíte čas pro výrobu funkčních prototypů a dílů a tím zrychlíte výrobní procesy a ušetříte peníze.

3D tisk z plastů a pryskyřic

Technologie FDM
Technologie PolyJet

3D tisk z kovů

Tištěné kovové díly splňují specifické potřeby zákazníků včetně různých objemů výroby, složitých geometrií, mechanických požadavků a dokonce požadovaných povrchových úprav. Dostupnými materiály jsou korozivzdorné a nástrojové oceli. Mechanické vlastnosti dílů, zhotovené touto technologií, jsou velmi podobné tvářeným slitinám. Funkční prototypy splňují vysoké materiálové nároky, zejména na tuhost, pružnost a pevnost.

Vakuové lití

Metodou vakuového lití lze snadno a nenákladně vyrobit až 50 plastových prototypů, které jsou k nerozeznání od plastových dílů zhotovených konvenční sériovou výrobou (např. vstřikováním plastů). Velmi rychle pak lze provést kontrolu formy i funkce prototypu.

3D tisk modelů pro přesné lití

Pro menší série vakuově odléváme vosk do silikonových forem. Velmi rychle vyrobíme modely pro slévárny přesného lití z materiálů ABS.

Neváhejte a kontaktujte nás, pro nezávaznou poptávku.