Search
Close this search box.

Pozvánka na 29. mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT

Prozkoumejte s námi revoluční inovace v oblasti digitální stomatologie

3D tisk v zubním lékařství

Srdečně vás zveme na mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, který se koná 12. až 14. října 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA, kde budeme představovat naše technologie z oblasti 3D tisku pro stomatologii.

Na našem stánku B17 v hale 2 budete mít možnost se seznámit s revoluční 3D tiskárnou Stratasys J5 DentaJet, která precizně tiskne částečné i úplné zubní náhrady, korunky a můstky. 

Přijďte se s námi podělit o Vaše znalosti a zkušenosti a seznámit se s novou DENTAL technologií 3D tisku, která posouvá hranice moderní stomatologie.

Pokud máte zájem o osobní setkání, registrujte si termín, zašleme Vám vstupenku zdarma.    

3D tiskárna Stratasys J5 DentaJet pro všechny vaše stomatologické aplikace

Přehrát video o 3D tiskárna pro stomatologii

Personalizované snímatelné zubní náhrady pro vaše pacienty

Naše specializované služby vám umožní vytvářet jedinečné zubní náhrady pro každého pacienta. TrueDent™ je patentovaná pryskyřice z materiálu schváleného FDA (třída II), vyvinutá pro 3D tisk trvalých zubních náhrad a dočasných korunek a můstků na 3D tiskárně J5 DentaJet. Umožňuje sériovou výrobu monolitických realisticky vypadajících vícebarevných zubních náhrad pro široké spektrum pacientů v rámci jedné tiskové úlohy.

Bezkonkurenčně realistické, přesné a kvalitní modely

3D tiskárna J5 DentaJet je zkonstruována s velkokapacitní 360stupňovou rotační tiskovou plochou pro vytváření vysoce přesných, plně barevných modelů z různých materiálů v jedné tiskové úloze. Tato schopnost dosáhnout maximální věrnosti modelu v plných barvách navíc laboratořím pomáhá odlišit se od konkurence výběrem z více než 500 000 barev a 3 biokompatibilních materiálů.