Search
Close this search box.

Představujeme novou 3D tiskárnu pro tisk koncových dílů z kovů od společnosti Xact Metal

Jsme rádi, že vám můžeme představit již v pořadí druhé zařízení pro 3D tisk z kovů od našeho partnera Xact Metal – 3D tiskárnu XM200G.

3D tiskárna XM200G od společnosti Xact Metal kombinuje průmyslovou rychlost a výkon za rozumnou cenu s velkou škálou konfigurací. Splňuje tak náročné požadavky pro použití ve výrobě, výzkumu a vývoji i dalších aplikacích, kde je zásadní rychlost tisku, kvalita dílů a přijatelná cena.

XM200G je založena na osvědčeném konceptu snadno použitelné a cenově efektivní 3D tiskárny pro tisk kovových dílů. Pro pohyb laserového paprsku práškovým ložem využívá vysoce výkonný galvanometrický systém. Tato architektura umožňuje dosahovat kratších časů tisku a podporuje souběžné použití více laserů.

3D tiskárna XM200G umožňuje zvolit si tisk ze dvou laserů současně, z nichž každý pokrývá 100 % pracovního prostoru při velikosti bodu 100 µm, nebo 66 % pracovního prostoru při velikosti bodu 50 µm. Tento více laserový systém dále zvyšuje rychlost tisku.

Pro bližší informace navštivte naši produktovou stránku, kde se dozvíte, jaké výhody vám nová 3D tiskárna XM200G přinese.

Přehrát video o 3d tiskárna na kov xact metal

Galerie výtisků z 3D tiskárny XM200G