Search
Close this search box.

Pořiďte si novou 3D tiskárnu Stratasys J55 a získejte 30% slevu na pokročilé materiály

Přejděte na nový standard realistických návrhů s 3D tiskárnou Stratasys J55, pořiďte si novou 3D tiskárnu Stratasys J55 a získejte 30% slevu na pokročilé materiály a výukový balíček „Zrealizujte to“ ZDARMA!

Stratasys J55

Přejděte na nový standard realistických návrhů s 3D tiskárnou Stratasys J55

Až dvojnásobný stavební prostor oproti vaší původní 3D tiskárně Objet30 a to přímo u vás v kanceláři. Inovativní technologie rotačního 3D tisku, která má až 1 174 cm2 tiskové plochy, přičemž celá J55 zabírá pouze 0,4 m2 podlahové plochy. Samotný 3D tisk je bez zápachu a hlučnosti (méně než 53 dB, což je na úrovni ledničky) a proto je možné, aby J55 mohla být umístěna nenápadně vedle vašeho stolu.

Výjimečné barvy, skvělé rozlišení a vynikající povrchové zpracování – Tiskněte ve více než 500 000 živých barvách, včetně barev ze vzorníku PANTONE®. Vytvářejte povrchy v různých provedeních od matných, přes lesklé až po průhledné připomínající sklo; napodobujte textury, jako je kůže, dřevo, kámen atd.

Pohodlnější 3D tisk, jednoduchá údržba a větší spolehlivost – Správa tiskových úloh přímo z dotykového panelu tiskárny, odesílání úloh ze vzdáleného počítače a sledování tisku v mobilním telefonu. Kalibrace je automatická a celý proces údržby provádíte stisknutím tlačítka.

30% sleva na pokročilé modelovací materiály
Výjimečné barvy, skvělé rozlišení a vynikající povrchové zpracování
Vhodná do kanceláře i třídy
Pohodlnější 3D tisk, jednoduchá údržba a větší spolehlivost
Vzdělávací balíček „Make it Real“

Kontaktujte nás a další projekt už můžete tisknout na J55.
Platí pro objednávky zaslané do 31. prosince 2020