Search
Close this search box.

Odborný seminář:

Průmyslové manuální i automatizované 3D skenování velkých dílů

12. září 2024 | EBZ Hoffmann | Ostrožská Nová Ves

Živé ukázky 3D měření

Vážení zájemci a uživatelé 3D skenerů ZEISS, s radostí Vás zveme na odborný seminář zaměřený na praktické ukázky 3D skenování dílů pro slévárny, nástrojárny, lisovny, svařovny a modelárny.

Můžete se těšit na živé ukázky manuálního velkoplošného skenování s využitím pokročilého 3D skeneru ZEISS ATOS LRX, praktické ukázky využití automatizovaného 3D měření na zařízení ATOS ScanBox 7260 u společnosti EBZ Hoffmann nebo také na odborné přednášky o novinkách v oblasti 3D inspekce a kontroly kvality.

Seminář se uskuteční 12. září 2024 a bude organizován společností MCAE Systems ve spolupráci s EBZ Hoffmann. Počet účastníků je limitován, v případě zájmu se prosím zaregistrujte.

Registrace na seminář

Seminář je bezplatný, občerstvení bude zajištěno. Ubytování je k dispozici přímo v místě konání dopoledního bloku přednášek.

Počet účastníků je limitován. V případě zájmu se prosím zaregistrujte.

ZEISS ATOS LRX

3D optické měření umožňuje snadné získání dat z celého povrchu objektu, a tím komplexní kontrolu geometrie měřeného dílu. 3D skenery ATOS od renomované značky ZEISS byly vyvinuty pro použití ve ztížených průmyslových podmínkách a jsou určené pro nejnáročnější metrologické aplikace. Řadí se mezi nejlepší měřicí techniku na trhu.

ATOS ScanBox 7260

ATOS ScanBox série 7 je automatizovaný robotický systém navržený pro 3D měření dílů až do velikosti 10 metrů. Celoplošně naměřená data umožňují nejen kontrolu tvaru výlisku, analýzu otvorů a prostřihů.

ATOS ScanBox série 7 se používá především v automobilovém průmyslu, ve nástrojárnách a  lisovnách, Kombinace horizontální a vertikální lineární osy a robota s integrovaným kabelovým kanálem umožňuje vysokou flexibilitu v polohování senzoru a dovoluje 8 stupňů volnosti. 

Odborný seminář

Kdy?

Čtvrtek 12. září 2024 od 9:30

Kde?

Dopolední blok přednášek:
Hotel U Racka
Dědina 148
687 22 Ostrožská Nová Ves

Odpolední blok živých ukázek:
EBZ Hoffmann s.r.o.
Dědina 959
687 22 Ostrožská Nová Ves

Parkování?

Zajištěno v areálu Hotelu U Racka.