Search
Close this search box.

Nová kompaktní 3D tiskárna Stratasys J35 Pro

Společnost Stratasys, představila novou kompaktní 3D tiskárnu Stratasys J35 Pro – profesionální multimateriálový 3D tisk in-house, který je dostupný jako nikdy dřív. Přečtěte si, jak vám 3D tiskárna J35 Pro pomůže ušetřit čas při vývoji nového produktu.

Navržena pro kancelář a vaše pracovní procesy

Díky malému půdorysu, snadné údržbě a tichému provozu bez zápachu získáte všechny výhody vlastní 3D tiskárny profesionální úrovně. Navíc získáte přístup ke kompletnímu ekosystému nástrojů pracovního postupu pro zefektivnění procesu návrhu, včetně cloudových služeb, tisku na jedno kliknutí (Keyshot), školení na vyžádání a online komunity.

Síla technologie PolyJet

Tiskárna J35 Pro je vybavena technologií PolyJet, která umožňuje kombinovat barvy a materiály ve stupních šedi v jednom modelu, což představuje bezkonkurenční možnosti. Vytvářejte prototypy s hladkým povrchem a jemnými detaily, které vyjadřují estetiku finálního produktu. Vyrábějte přesné přípravky, upínky, funkční díly, koncepční modely a další. Navíc s komplexními tvary, složitými detaily i jemnými prvky.

Multimateriálové díly

3D tiskárna J35 Pro nabízí multimateriálové možnosti, které jsou ideální k výrobě prototypů pro ověřování konceptů a návrhů i pro funkční testování. Díky kombinaci pryžových, vysoce odolných, tuhých, průsvitných a biokompatibilních materiálů získáte ty nejširší tiskové možnosti. Tiskem až ze tří materiálů současně – na jedné tiskové rotační podložce.

S novou 3D tiskárnou J35 Pro bylo představeno i několik nových materiálů. 

Elastico™ přesně simuluje vzhled a funkci výrobků podobným gumě. Získejte prototypy odolné proti roztržení, které vydrží opakované ohýbání a natahování. 

Vero™ContactClear je průhledný, biokompatibilní materiál určený pro lékařské i stomatologické aplikace pro trvalý kontakt s kůží (více než 30 dní) a omezený kontakt se sliznicí (až 24 hodin).

DraftGrey™ je pevný materiál zaměřený na koncepční modely z jednoho materiálu. Modely vyrobené s DraftGrey mají střední průhlednost a hladký povrch.

Digital ABS Plus™ je navržen tak, aby simuloval standardní plasty ABS, ale s kombinací odolnosti vůči vysokým teplotám a houževnatosti.

VeroUltra™ClearS je transparentní materiál, který poskytuje výjimečnou průhlednost v kombinaci s pevností, tuhostí a odolností proti nárazu. 

Více se o nové 3D tiskárně dozvíte na produktové stránce – 3D tiskárna Stratasys J35 Pro.

3D tiskárna Stratasys J35 Pro představení
Přehrát video