MCAE Systems vás zve na představení nové technologie pro aditivní výrobu

Jednou z technologií pro uspokojení výrobní poptávky po plastových dílech je 3D tisk. Tato technologie nabízí automobilovým společnostem a výrobcům komerčního i spotřebního zboží způsob, jak vyrábět plastové díly i v případech, kdy využití jiných technologií jako např. vstřikování, není optimální.

Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF (Selective Absorption Fusion) vám umožní dosáhnout výrobní kapacity koncových dílů na úrovni sériové výroby, bez omezení typických pro tradiční výrobu. 

SAF – nová průmyslová technologie aditivní výroby

Technologie SAF zajišťuje výrobní kapacitu koncových dílů na úrovni sériové výroby. Využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Neváhejte a přijďte. Ukážeme vám 3D tiskárnu, která byla navržena tak, aby vydržela – s malou spotřebou materiálu, snadnou údržbou a trvanlivými průmyslovými tiskovými hlavami. Těšíme se na vás!

Úterý 21. června 2022 od 9:30 hod.
MCAE Systems s.r.o.
Knínická 1771/6
Kuřim 664 34