Search
Close this search box.

MCAE Systems vás zve na představení nových technologií pro aditivní výrobu

Jednou z technologií pro uspokojení výrobní poptávky po plastových dílech je 3D tisk. Tato technologie nabízí automobilovým společnostem a výrobcům komerčního i spotřebního zboží způsob, jak vyrábět plastové díly i v případech, kdy využití jiných technologií jako např. vstřikování, není optimální.

Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF (Selective Absorption Fusion) může dosahovat konkurenceschopných nákladů na díl při průmyslové úrovni výroby s kvalitou, konzistencí a spolehlivostí dílu, které zaručují splnění výrobních požadavků a vysokou sériovost výroby.

SAF – nová průmyslová technologie aditivní výroby

Technologie SAF zajišťuje výrobní kapacitu koncových dílů na úrovni sériové výroby. Využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Technologie P3™

Další nová 3D tiskárna Origin One s patentovanou technologií PhotoPolymerization P3 je určena pro sériovou výrobu dílů pro koncové použití.

Díly vyrobené touto technologií mají mechanické vlastnosti i povrchovou kvalitu srovnatelnou s díly zhotovenými CNC obráběním či vstřikováním – zde ovšem s výhodami, které umožňuje jen aditivní výroba. Proces programovatelné fotopolymerizace P3 u 3D tiskárny Origin One umožňuje vyrábět komplikované tvary bez podpěr, jemné detaily s prvotřídní povrchovou kvalitou srovnatelnou s technologií vstřikování plastů.

3D tiskárna Origin One, která tiskne výjimečně přesné díly o rozměrech menších než 50 µm, pracuje s certifikovanými materiály pro automobilový, letecký, obranný i zdravotní průmysl.

Neváhejte a přijďte. Kromě série přednášek od domácích a zahraničních partnerů vám obě tiskárny ukážeme, a to na zcela nových pracovištích, která jsme právě pro provoz těchto technologií u nás vybudovali. Připravena je i ucelená ukázka výtisků. Nesporným přínosem každého našeho semináře je také výměna zkušeností – nenechte si proto ujít možnost diskutovat s odborníky i se samotnými zákazníky, kteří s touto aditivní technologií již pracují. Těšíme se na vás!

Registrace je již uzavřena.

Úterý 21. června 2022 od 9:30 hod.
MCAE Systems s.r.o.
Knínická 1771/6
Kuřim 664 34