Search
Close this search box.

MCAE slaví 25 let!

Již 25 let otevíráme našim zákazníkům dveře do světa nepřeberných možností 3D technologií. Posouváme hranice zavedených průmyslových postupů a umožňujeme přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Umíme zkrátka 3D technologie dobře implementovat do výrobních procesů firem a již dlouhodobě představujeme integrační článek mezi technologiemi zahraničních partnerů a zákazníky.

Začínali jsme jako docela malá firma na jihu Moravy, dnes naše řešení používají nejen společnosti jako ŠKODA AUTO, Volkswagen Slovakia, Robert Bosch nebo třeba Magna, ale také univerzity jako VUT v Brně či ČVUT v Praze. Za naším úspěchem stojí profesionální odhad pro využití správné techniky ve správný čas, do značné míry pak i šťastný výběr zahraničních partnerů.

Dnes máme na kontě stovky dodaných profesionálních zařízení i komplexních řešení, které se uplatňují v nejrůznějších průmyslových odvětvích i ve školství.

3D technologie od nás jsou běžnou součástí mnoha progresivních firem, kterým jsme pomohly k úspěchu. Jsme jednou z mála společností v České republice, jejímž prostřednictvím jsou ve stěžejních oblastech průmyslu úspěšně aplikovány nejmodernější 3D digitální technologie.

V současnosti operujeme ve 3 lokalitách – v hlavním sídle v Kuřimi u Brna, které je současně školicím střediskem, v Čechách v Plazech u Mladé Boleslavi a na Slovensku v Dubnici nad Váhom, zde máme navíc v Nitře a Prešově obchodní zastoupení. Z původních cca 10 zaměstnanců se náš tým rozrostl na 65 členů.

S využitím našeho širokého portfolia vznikla řada technicky velmi náročných i zcela unikátních projektů. Mohli bychom jmenovat řadu z nich, ale na co jsme opravdu pyšní, jsou naše úspěšně zrealizované zakázky a spokojení zákazníci. Těší nás, že jsme vnímáni jako lídři na poli 3D technologií.

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kdo za naším úspěchem stojí – tedy zejména našim zákazníkům a obchodním partnerům za skvělou spolupráci i našim zaměstnancům za vysoké pracovní nasazení. Protože jen díky naplňování společné vize, píli a odborné profesní zdatnosti jsme dnes tam, kde jsme.

Slibujeme, že nepolevíme a budeme vám stále pomáhat, abyste pomocí 3D technologií mohli dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně. Těšíme se na dalších 25 let s vámi!