Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

ARAMIS SRX – senzor pro náročné aplikace

20. 3. 2018

Nový ARAMIS SRX je 3D měřicí senzor pracující na principu digitální korelace obrazů pro dynamické vyhodnocování 3D souřadnic, 3D posunutí a deformace na povrchu dílů. Díky kombinaci vysokého rozlišení a velké rychlosti je dokonale uzpůsoben pro náročné aplikace.

 

 

 

Optický senzor ARAMIS SRX se skládá ze dvou 12 megapixelových kamer využívajících nejmodernější technologie pro záznam obrazu. Senzor dokáže zachytit 2000 snímků za sekundu a je speciálně navržen pro aplikace rychlého testování. Je dodáván s doplňkovým nastavením pro crash test aplikace, které vyžadují rychlost snímání obrazu 1000 obrazů za sekundu v HD formátu. ARAMIS SRX je zkonstruován tak, aby byl vysoce stabilní, zaručoval spolehlivost a byl uživatelsky přívětivý, proto je používán především v průmyslovém prostředí.

 

 

 

Schopnost vysokého prostorového rozlišení umožňuje detekci lokálních deformačních efektů s použitím velkých měřících objemů a také měřením malých deformací. U velkých objektů s  tvarově menšími strukturami a u malých objektů vykazující velké posunutí během zátěže mohou uživatelé těžit z vysokého rozlišení při použití malých referenčních bodů.

 

Projektor světla

Světelný projektor se používá pro oblasti měření do 1 m x 1 m. Intenzita osvětlení se díky principu otáčení optiky může nastavit na různé oblasti. Díky technologii Blue Light projektor zajišťuje stabilní světelný zdroj pro přesné měření v každém prostředí.

 

LED osvětlení s vysokým výkonem

LED osvětlení se používá pro nasvícení velkých ploch až 5 m x 5 m a je optimalizováno pro měření v diskrétních bodech, například pro analýzu kinematiky pohybů. Konfigurace s dvojitým světelným zdrojem využívá odrazový efekt použitých referenčních bodů a umožňuje tak dobu expozice v rozmezí mikrosekund pro objekty, které se pohybují vysokou rychlostí.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *