Search
Close this search box.

Tebis 4.1 Release 4 – Modernější a čtyřikrát rychlejší software

Zaměřeno na nepřetržitý provoz: 24/7. Pokud je to možné, měly by stroje pracovat nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tohoto cíle lze dosáhnout pouze s programováním CAM, které je ještě rychlejší než výroba – programátoři totiž pracují obvykle v režimu osm hodin denně, pět dní v týdnu. Výkon softwaru je stejně důležitý jako automatizace CAD/CAM, nebo schopnost přesunout výpočetně náročné procesy do pozadí.

Proto jsme se v Tebis 4.1 Release 4 zaměřili zejména na zvýšení výkonu softwaru: zahrnuje to NC výpočty, kompletní simulaci stroje, interaktivní činnosti, jako je načítání stroje, úprava nastavení, práce s procesními knihovnami, triangulace CAD a mnoho dalšího… Paralelizovali jsme procesy, optimalizovali přístup, odstranili nadbytečnosti, vyřadili nadbytečný a zastaralý kód.

Výsledek: Tebis 4.1 Release 4 je nejen stejně rychlý jako Tebis 4.0 Release 9 – v některých oblastech je dokonce až čtyřikrát rychlejší.

Tebis 4.1 Release 4 bude uveden na trh v polovině července.

Aktuální příklady V4.1 R4 vs. V4.0 R9:

Výpočet NC

Simulace NC

Otevření, stínování, zobrazení vlastností prvku

Používejte aktuální hardware

Moderní software pracuje nejlépe s výkonným hardwarem. Doporučujeme, abyste měli alespoň 64 GB paměti RAM, rychlý SSD disk a vícejádrový procesor s mnoha jádry: například AMD Ryzen 9 5950x nebo Intel Core i9 12900K.

Ujistěte se, že máte správně nastavenou grafickou kartu!

Může být nutné upravit výchozí nastavení grafických karet NVIDIA. V ovládacím panelu NVIDIA vyberte v nastavení 3D profil “Workstation App – Dynamic Streaming”.