Search
Close this search box.

Vyhráli jsme 3. místo v soutěži Vodafone Firma roku 2020

Soutěž Vodafone Firma roku, patřící svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi, je určena všem firmám v České republice, které splňují přesně stanovené podmínky. Jsme hrdi, že jsme tyto podmínky splnili a v Jihomoravském kraji vstoupili do finálové desítky. Nakonec jsme se umístili na krásném 3. místě.

Společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone vybírá v každém kraji vítěze pro jednotlivé kategorie – firma, živnostník, odpovědná firma a tzv. srdcař roku. 

Zájemci o účast v soutěži musí odpovědět na otázky charakterizující jejich firemní podnikání – jak se orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí. Posuzuje se také, zda je firma ekonomicky zdravá, což vyhodnocuje specializovaný software. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem.

V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů, která pro každé regionální kolo určí 10 firem. Porota hodnotí další faktory, a to především přínos pro region, podnikatelské plány, péči o zaměstnance, pověst firmy, zajímá se  o podnikatelský příběh nebo může přihlédnout k webovým stránkám. Za běžného stavu se vybrané firmy představují porotě osobně, letos však krajské finále proběhlo pouze formou videoprezentací. 

 

certifikat vodafone firmaI když byla letos situace kvůli pandemii koronaviru odlišná, jsme rádi, že jsme neváhali, zapojili se do soutěže a obě kola zvládli pomocí video nahrávek. Konkurence byla opravdu silná a těší nás, že jsme se prosadili vedle takových společností jako je S.A.B. Aerospace, Acam Solution, ARTIN a další. Jihomoravský kraj tak v soutěži ovládly technologické firmy včetně nás.

Věříme, že jsme si toto ocenění právem zasloužili a jsme na své vynikající 3. místo náležitě hrdi. I přes současnou nelehkou situaci nepolevujeme a pracujeme na tom, abychom byli stále lepší a lepší. Děkujeme.