Search
Close this search box.

MCAE na veletrhu IDET 2023 v Brně:

Spolehlivé řešení pro výrobu funkčních náhradních dílů přímo na místě

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh obrany IDET 2023, který se koná ve dnech 24.-26. května v Brně. Expozice společnosti MCAE Systems bude k vidění na stánku č. 99 v pavilonu P.

Můžete se těšit na prezentaci široké škály produktů a aplikací, které jsou vhodné pro armádu i výrobní a opravárenské společnosti v obranném průmyslu. Uvidíte optické 3D měření pohybů a deformací pro zkoušky a ladění prototypů, skenování poškozených částí a reverzní inženýrství pro rychlou výrobu náhradních dílů bez dokumentace i profesionální, certifikované 3D tiskárny s několika špičkovými technologiemi a materiály určenými pro kusovou a malosériovou výrobu vysoce pevných koncových dílů. Přijďte a získáte ucelený přehled o možnostech využití 3D technologií v oblasti obranného průmyslu.

Jak můžete v obranném a bezpečnostním průmyslu využít 3D tisk?

  • Výroba náhradních dílů z pevných materiálů, odolných vůči vysokým teplotám a chemikáliím
  • Kontejnerové řešení pro polní podmínky
  • Výroba přesných a rozměrově velkých dílů
  • Funkční díly z kvalitních certifikovaných materiálů
  • Rychlá výroba prototypů pro ověření tvaru a funkce koncových dílů
  • Kusová a malosériová výroba funkčních dílů pro reálné použití v provozu

Od odhalení vnitřních vad přes reverzní inženýrství až po finální náhradní díl

Na našem stánku vám také ukážeme, jak se využívá výpočetní tomografie k odhalení vnitřních vad kovových nebo plastových dílů, reverzní inženýrství k získání 3D dat poškozených součástek a následný 3D tisk potřebných náhradních dílů přímo na místě (kontejnerové řešení). Nebo jak lze pomocí rozšířené reality SuPAR vizuálně porovnávat a kontrolovat 3D data přímo s dílem či sestavou a výrazně tak snížit chybovost u složitých svařovaných a montovaných sestav (podvozky, kabiny, atd.).

Přijďte se inspirovat a získejte nové nápady pro vaše podnikání v oblasti obranného průmyslu. Těšíme se na vás!