Search
Close this search box.

Skvělý design i produktivita – to je nová 3D tiskárna J850 včetně nových materiálů PolyJet

Tiskárna J850 nabízí konstruktérům a inženýrům vyšší rychlost i produktivitu díky větší kapacitě materiálu a rychlejšímu tisku.

Společnost Stratasys opět posouvá hranice reality 3D tištěných dílů. Stratasys představil novou generaci výkonných, ​​barevných a multimateriálových 3D tiskáren J850™ s technologií PolyJet. Tiskárna J850 nabízí konstruktérům a inženýrům vyšší rychlost i produktivitu díky větší kapacitě materiálu a rychlejšímu tisku a současně si udržuje reputaci tiskáren řady „J“, které dosahují extrémně vysoké kvality tisku a zkracují dobu uvedení nových produktů na trh. Ve srovnání s tradičním modelováním, dokáží 3D tiskárny J850 zkrátit celkovou dobu modelování až o 50 procent při výrazně nižších nákladech.

3D tiskárna J850 byla navržena primárně pro konstruktéry, nabízí proto pokročilá nastavení, která dokáží vyrobit koncepční modely dvakrát rychleji než předchozí systémy řady J. Tento nový Super High Speed režim tisku ​​poskytuje designérům a inženýrům více času na zdokonalení dílů pomocí koncepčních tisků při dvojnásobné rychlosti. J850 nabízí také větší kapacitu sedmi materiálů a umožňuje konstruktérům tisknout celou škálu kombinací barev, průhlednosti a flexibility v rámci jednoho dílu. Uplatnění nalezne například v odvětví spotřebního zboží, spotřební elektroniky, automobilového průmyslu i ve vzdělávacích zařízeních.

Stratasys také představuje dva nové materiály PolyJet. Nový materiál VeroUltraClear™ dokáže poskytnout vysokou průhlednost a jemné detailní modely, které simulují sklo. VeroUltraClear může konstruktérům pomoci vizualizovat vnitřní prvky a vytvářet koncepční modely, které ověřují design čirých dílů. Dalším z řady je levný, koncepční materiál DraftGrey™, který je ideální pro rychlé a snadno dostupné iterace na začátku procesu návrhu.

Tiskárna J850 poskytuje, mimo jiné, barvy certifikovaného vzorníku PANTONE, který zajišťuje spolehlivé a realistické rozhodování ve všech fázích procesu návrhu. J850 je plně podporována softwarem GrabCAD Print™ a umožňuje tak uživatelům 3D tisk přímo z oblíbeného, profesionálního formátu CAD, čímž lze předejít časovým ztrátám a komplikacím spojených s převodem STL souborů.

Stratasys nabízí stávajícím zákazníkům J750 přímý upgrade softwaru na model J850.

Pro více informací o Stratasys J850 navštivte webovou stránku J850.