Search
Close this search box.

Seznamte se jako první s novou 3D tiskárnou Stratasys J5 DentaJet

Představujeme vám novou multimateriálovou 3D tiskárnu J5 DentaJet pro stomatologické aplikace, která nabízí zubním laboratořím nejen efektivní 3D tisk, ale také výhody technologie PolyJet – vysokou přesnost a dokonale realistickou věrnost vytištěných modelů. J5 DentaJet je navržena pro maximální výkon v malém prostoru. Navíc se stavební plochou, na které lze tisknout 5 x více zubních modelů než u jiných 3D tiskáren.

Stratasys J5 DentaJet ™ je sice malý, ale zato mocný nástroj pro zubní laboratoře. Tato nová 3D tiskárna je dostatečně kompaktní, aby se vešla do malých a středních laboratoří, současně je však zkonstruována s velkokapacitní rotující tiskovou podložkou, který umožňuje vytvářet – na malém půdorysu a s výrazně vyšší efektivitou – více dílů najednou.

DentaJet je jako tři v jednom: vytisknete implantátové pouzdro s pevným neprůhledným modelem společně s gingivální maskou a biokompatibilní průhlednou chirurgickou šablonou nebo snímatelnou částečnou zubní protézu společně s modelem chrupu pacienta. 

 
 

Bezkonkurenčně realistické, přesné a kvalitní modely

3D tiskárna J5 DentaJet je zkonstruována s velkokapacitní 360stupňovou rotační tiskovou plochou pro vytváření vysoce přesných, plně barevných modelů z různých materiálů v jedné tiskové úloze – aniž by byla obětována přesnost specifická pro každého pacienta. Tato schopnost dosáhnout maximální věrnosti modelu v plných barvách navíc laboratořím pomáhá odlišit se od konkurence výběrem z více než 500 000 barev a 3 biokompatibilních materiálů.

Omezení manuální práce

Bezobslužný provoz, rychlejší výměny zásobníků, kratší doba pro přípravu a minimální následné zpracování snižuje potřebu manuální práce a maximalizuje výkon. Pracovníci laboratoře mohou v jedné tiskové úloze vytvořit více druhů dentálních modelů bez nutnosti lidské obsluhy – stačí jen odeslat model do 3D tiskárny a odejít.

Řešení vyhovující všem dentálním aplikacím

Bez ohledu na zaměření vaší laboratoře nabízí J5 DentaJet řešení, které vám dokáže zkrátit dodací lhůty a pomůže vytvářet přesnější dentální modely jednodušeji a efektivněji.

Více se o nové 3D tiskárně J5 DentaJet dozvíte na naší produktové stránce. Nepřestávejte však sledovat náš web, na duben 2021 připravujeme webinář zaměřený na 3D tisk pro dentální medicínu.

Software pro bezproblémový tisk

Spolehněte se na inteligentní výchozí nastavení, tipy na nástroje a upozornění, která vás provedou bezproblémovým tiskovým procesem. Pracujte s podrobnými náhledy na váš model, tiskovou plochou i náhled řezu, takže  můžete provést potřebné úpravy ještě před tiskem. J5 DentaJet je plně podporována softwarem GrabCAD Print™ a umožňuje tak uživatelům 3D tisk přímo z oblíbeného, profesionálního formátu CAD, čímž lze předejít časovým ztrátám a komplikacím spojených s převodem STL souborů.