Search
Close this search box.

Seminář MCAE Systems:

Inovace v aditivní výrobě aneb odhalte možnosti technologie SAF a P3

Využijte naše zkušenosti a nechte si poradit, proč pro sériovou výrobu využít právě 3D tisk

Společnost MCAE Systems Vás srdečně zve na seminář věnovaný novým produkčním technologiím aditivní výroby, který se bude konat na pobočce Centrum 3D digitálních technologií v Plazech u Mladé Boleslavi. Pokud hledáte zařízení schopné vyrábět série produktů s vysokou kvalitou, spolehlivostí a přesným zpracováním, pak Vás jistě zaujme jedna z nabízených možností.

Co Vám na semináři představíme?

První novou produkční technologií je SAF (Selective Absorption Fusion) využívaná na 3D tiskárně Stratasys H350. Jde o práškovou metodu vhodnou pro 3D tisk většího množství kusů, která poskytuje pro průmyslové i komerční využití dobrý poměr rychlosti, kvality i nákladů na díl. Materiál PA11, používaný při výrobě touto technologií, je specifický svou houževnatostí a díky obsahu ricinového oleje je i ekologickou variantou. Technologie SAF vyhovuje potřebám automobilového průmyslu, spotřebního zboží i elektroniky a lze ji využít např. k výrobě nejrůznějších krytů, konektorů nebo držáků kabelů, obrouček brýlí, módních doplňků či ochranných pomůcek.

Díly vytvořené touto metodou lze dále povrchově upravovat, čistit, vyhlazovat či barvit – vše na profesionálních zařízeních od společnosti DyeMansion. Jelikož se jedná o automatizovaný postprocessing, finální díly jsou zhotoveny rychle a s minimální obsluhou, navíc v různém barevném provedení. Komponenty tak mohou získat jemný matný či lesklý povrch s vysokou odolností vůči opotřebení, UV stabilitou a s nejrůznějšími průmyslovými certifikacemi.

Druhou možností je pak 3D tiskárna Stratasys Origin One s výrobní technologií P3 (Programmable PhotoPolymerization), která nabízí použití více než patnácti speciálně vyvinutých průmyslových pryskyřic pro nejrůznější aplikace. Je-li Vaší prioritou zhotovení vysoce kvalitních dílů v co nejkratší době nebo výroba z pevných, pružných či teplotně odolných materiálů, tato 3D tiskárna Vám to umožní. Výsledné díly navíc charakterizuje dokonale hladký povrch, takže již není potřeba následné zpracování. 3D tisk touto technologií je vhodný pro využití ve zdravotnickém, automobilovém nebo leteckém průmyslu, čiré materiály si najdou své uplatnění i v optice.

Závěrem programu bychom Vám rádi představili ukázky reálných aplikací od spokojených zákazníků a samozřejmě nechali prostor pro nejrůznější dotazy na naše kvalifikované odborníky.

Těšíme se na Vás 28. června 2023 v Plazech u Mladé Boleslavi.

Registrace je již uzavřena.

V případě zájmu se prosím zaregistrujte přes webový formulář.

Stručné představení obou zařízení

představení 3d tiskárny stratasys h350
Přehrát video
představení 3D tiskárny origin one
Přehrát video

Děkujeme za Vaši registraci na seminář:

Aditivní výroba kovových dílů

Těšíme se na Vás!

13. září od 10:00 v Plazech u Mladé Boleslavi