Search
Close this search box.

Profesionální postprocessing od DyeMansion nově i v MCAE Systems

Partnerská společnost DyeMansion

Dlouhodobou aktivní strategií MCAE Systems je neustálé rozšiřování portfolia produktů s cílem zefektivnit vývoj a výrobní procesy (nejen) svým zákazníkům. Vše, co nabízíme, máme vyzkoušené z vlastní praxe. Nyní jsme naši nabídku rozšířili o komplexní řešení pro povrchovou úpravu výtisků z 3D tiskáren, a to instalací tří zařízení pro profesionální postprocessing od společnosti DyeMansion.

Společnost DyeMansion vyrábí kvalitní průmyslová zařízení pro postprocessing dílů vytištěných na 3D tiskárnách. S profesionální postprocesní úpravou vytištěných modelů je možné vylepšit vlastnosti dílů pro jejich další využití napříč nejrůznějšími obory.

Jak postprocessing na zařízeních DyeMansion probíhá?

Následný postprocessing vytištěných modelů patří již neodmyslitelně k procesu aditivní výroby. Použitím zařízení DyeMansion můžete povrch výtisků různě upravovat – ať už se jedná o zlepšení mechanických vlastností nebo o barevnu úpravu.

Odolnost vašich výtisků může vylepšit úprava povrchů a barvení, pomůže vám také zrychlené čištění, které ušetří jak náklady, tak i čas.

  • Rychlé čištění pro okamžité využití výtisků
  • Úprava povrchů pro zlepšení mechanických vlastností výtisků
  • Průmyslová úroveň barvení výtisků; spolehlivá opakovatelnost procesu při barvení sérií

V sídle firmy v Kuřimi máme od února 2023 k dispozici tato tři zařízení – připravená pro vaše zakázky.

Powershot C

Pískovací plně automatické zařízení pro vysoce efektivní čištění výtisků, která trvá řádově desítky minut. Celý proces čištění nejen odstraní zdlouhavé manuální čištění, ale především pomůže předcházet lidské chybě. Výtisky jsou tak rychleji připravené pro předání zákazníkovi.

Powershot S

S automatickým procesem – zajistí zářivější vzhled výtisků. Povrch výtisků bude hladší, i více odolný proti nejrůznějším oděrkám a poškrábání. Výtisky tak získávají lepší odolnost vůči opotřebení a prodlužuje se jejich životnost.

DM 60

Umožňuje plně automatické barvení výtisků dle požadované barvy. V našem případě zatím používáme univerzální černou barvu, která je již k dispozici pro všechny zakázky. Barvení je rovnoměrné a lze jej kdykoliv opakovat. Společnost DyeMansion nabízí standardní barvy – až 170 barev ze vzorníku RAL – i možnost vytvoření individuálních barev (na vyžádání).

Máte-li zájem o využití našich služeb 3D tisku technologií SAF (prášková technologie), můžeme vám nyní nabídnout i kompletní postprocessing vytištěných dílů. Proto neváhejte a obraťte se na nás – naši kvalifikovaní technici vám s úpravou dílů rádi poradí.