Search
Close this search box.

Připojte se k sérii webinářů ZEISS Innovation Rocks

8. června 2021 začíná série webinářů ZEISS Innovation Rocks 2021, na kterých se poutavou a interaktivní formou dozvíte o všech novinkách v oblasti průmyslové měřicí techniky společnosti Zeiss. Na základě inovativního digitálního formátu „zažijete“ pět živých akcí přímo ze svého domova nebo kanceláře. Objevte nová flexibilní a do budoucna trvalá řešení, která vám přinesou zvýšení produktivity výroby a udržení náskoku před konkurencí.  

ZEISS Innovation Rocks

Připojte se online od 8. do 16. června 2021
Představení produktů začíná v 9.00 a v 17.00 hod., webináře vždy v 9.30 a v 17.30 hod. Prezentace probíhají v angličtině.

Vybrat si můžete z těchto webinářů

  • Vsaďte na jednoduchost výpočetní tomografie (CT)
  • Klíč k efektivitě výrobních procesů
  • Standardy kvality ve zdravotnictví
  • Váš digitální přístup do metrologie
 
Každá „skála“ zahrnuje prezentaci produktů a následný webinář, který představí inovace, aplikační trendy i osvědčené postupy. Kompletní program najdete na stránkách společnosti ZEISS.
8. června 2021

Vsaďte na jednoduchost výpočetní tomografie (CT)

Chcete se podívat dovnitř svých dílů a výpočetní tomografie se vám zdá příliš složitá? Vyzkoušejte nejnovější přírůstek řady X-Ray ZEISS, díky kterému je CT technologie jednodušší než kdy dřív.

Webinář 
Neviditelné lze zviditelnit – snadněji než dřív

9. června 2021

Klíč k efektivitě výrobních procesů

Zvyšte výkon –  snižte zmetkovitost a maximalizujte produktivitu výroby – integrujte svůj CMM do svého výrobního procesu.

Webinář
Využijte celý potenciál vašeho procesu – integrujte kontrolu kvality do výroby 

10. června 2021

Standardy kvality ve zdravotnictví

Je pro vás obtížné řešit předpisy a splňovat standardy kvality pro zdravotnický průmysl? Potřebujete přesně sledovat své nastavené procesy kvality? Naučte se, jak tyto výzvy překonat.

Webinář
Jak dostát požadavkům na kvalitu od základní suroviny po finální zdravotnický výrobek

16. června 2021

Váš digitální přístup do metrologie

ZEISS Metrology Portal poskytuje digitální přístup ke znalostem, službám, aktualizacím a dalším. Vyzkoušejte digitální nástroje, které vám pomůžou zvyšovat produktivitu vaší výroby.

Webinář
Ideální dotykový systém  – živý tréninkový zážitek online