Search
Close this search box.

Představujeme novou 3D tiskárnu Stratasys J55

Od rychlých koncepčních dílů až po dokonale věrné modely, s 3D tiskárnou Stratasys J55 přivedete své návrhy k životu. Tiskárna Stratasys J55, určená pro kancelářské použití, je cenově dostupnou volbou pro maximální efektivitu navrhování. Celý proces návrhu a vývoje může od začátku až do konce probíhat u vás.

polyjet j55 stratasys 3d tisk

Od nápadu k realitě

Produktivita 3D tiskárny Stratasys J55 vám umožní konzultovat návrhy v rámci týmu rychleji, s možností častějších iterací. Tato tiskárna nabízí téměř 500 000 barev, ověřený vzorník barev Pantone, věrné textury a velmi kvalitní a přesné výtisky. Své nápady můžete dennodenně přenášet do procesu navrhování a mít tak v rukou model s tvarovými změnami již během pouhých několika hodin.

3D tiskárna Stratasys J55 kombinuje kvalitu tiskové technologie PolyJet od firmy Stratasys s kompaktním designem, vhodným do kanceláře. Tato plnobarevná tiskárna s 5 zásobníky na materiál je vybavena rotační tiskovou platformou s pevně uchycenou tiskovou hlavou, která zajišťuje vynikající kvalitu povrchu i tisku. Tiskárna byla speciálně navržena pro kancelářská prostředí a designérská studia, zabírá proto malou plochu a využívá filtrační technologii ProAero™, která zaručuje jak tichý provoz bez zápachu, tak nízkou spotřebu energie.

Tiskárna J55 nabízí efektivnější pracovní postup od návrhu k tisku využitím softwaru GrabCAD Print™. Díky tomu mohou uživatelé importovat návrhy pomocí nativních CAD souborů nebo souborů formátu 3MF. SW GrabCAD Print také umožňuje přiřazení barev dle vzorníku Pantone®. Vzdálené monitorování umožňuje snadnou správu tiskových úloh i mimo kancelář. Navíc, rozpustné podpory bez nutnosti ručního odstraňování, usnadňují následný post-processing a umožňují vytváření složitých dílů bez ztráty přesnosti či jemných detailů.