Search
Close this search box.

Webinář: To nejnovější v technologii PolyJet

Zajímáte se o 3D tisk? Zaujala vás technologie PolyJet? Chtěli byste mít aktuální přehled? Tak neváhejte a připojte se na náš třicetiminutový bezplatný webinář. Seznámíme vás s aktuálními novinkami v oblasti aditivní výroby technologií PolyJet – a to jak přehledem samotných 3D tiskáren, tak přehledem nových materiálů. Tvůrčí kreativita a revoluce v designu?  Ano, s technologií PolyJet!

Profesionální multimateriálový 3D tisk in-house

Z aktuálního portfolia PolyJet tiskáren si vybere opravdu každý. Novinkou této technologie je princip rotační tiskové podložky, kterou využívají 3D tiskárny J35 Pro a J55 Prime. Na webináři se dozvíte, jak tato vychytávka zrychluje a zlepšuje kvalitu tisku. Představíme vám nepřeberné multimateriálové možnosti této technologie – ideální k výrobě prototypů pro ověření návrhu i pro funkční testování.

Síla technologie PolyJet

Všestranná, cenově dostupná 3D tiskárna J35 Pro, je ideální do kanceláře. Umožňuje kombinovat širokou škálu materiálů v odstínech šedé v jednom modelu, což představuje bezkonkurenční možnosti. Ukážeme vám, jak snadno a rychle vytvoříte prototypy, které vyjadřují estetiku finálního produktu. Budete schopni vyrábět funkční díly i koncepční modely s komplexními tvary, složitými detaily i jemnými prvky? Odpovíme vám na našem webináři.

Od rychlých koncepčních dílů až po dokonale věrné modely

S 3D tiskárnou J55 Prime můžete pracovat bez kompromisů. Díky vysokému rozlišení tisku a rychlému zhotovení plně barevných modelů zefektivníte celý proces návrhu – to vše ve své kanceláři, s nízkou spotřebou energie a bez nutnosti přestavby pracovního prostoru. Nevěříte, že zhotovené prototypy opravdu vypadají, působí a fungují jako koncový produkt? Nemáte přehled o materiálech?  Vše vám na našem webináři představíme.

Webinář:

To nejnovější v technologii PolyJet

Datum a čas:

30. srpna 2022

10:00 hodin