Search
Close this search box.

Ochranné štíty od MCAE Systems putují do brněnských nemocnic

Naši specialisté na 3D tisk nezahálí a během jednoho víkendu dali dohromady model ochranného šítu, který je v tuto chvíli velmi potřebnou a stále nedostatkovou pomůckou pro lékaře, zdravotníky a ošetřovatele.

3d tisk ochranných štítů

Podobný model štítu v těchto dnech vyrábí mnohé společnosti i jednotlivci, kteří se společně a nezištně zapojili do boje proti koronaviru. Rychlost zhotovení a dodání ochranných prostředků pro pracovníky v první linii je dnes požadavkem číslo jedna. My jsme mohli využít naše široké portfolio profesionálních 3D tiskáren, takže jsme jen během jednoho víkendu vytiskli několik set kusů těchto ochranných štítů.

Dodáváme štíty pro nemocnice v Brně a okolí

Z důvodů minimalizace počtu osob, které s jednotlivými díly manipulují, dodáváme štíty nezkompletované. Průběžně poputují do nemocnic v Brně a jeho blízkém okolí. První várku štítů jsme do Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích osobně zavezli tuto neděli, dále jsme zásobili Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie ve FN u Sv. Anny, nemocnici v Blansku a spoustu privátních lékařů. Věříme, že splní účel a bezpečně ochrání dnes tolik potřebný zdravotní personál na všech frontách. A pevně doufáme, že v blízké době už potřeba nebudou.