Search
Close this search box.

Největší a nejuniverzálnější 3D výrobní systém Stratasys F900

Stratasys F900 je nejvýkonnější profesionální 3D tiskárnou s technologií FDM, primárně navrženou pro výrobní a strojírenská odvětví, kde se tisknou díly ve velkých objemech. Stratasys F900 zaručuje maximální přesnost a vysokou návratnost investic. Svou schopností zpracovávat 14 průmyslových termoplastů a také velkým stavebním objemem je jediným skutečným konkurentem konvenčních výrobních metod.

3D výrobní systém Stratasys F900 je ideální pro tisk robustních koncových dílů, přípravků, upínek, nástrojů a funkčních prototypů. Používá širokou škálu termoplastů s pokročilými mechanickými vlastnostmi, takže zhotovené díly odolávají vysokým teplotám, žíravinám i velkým nárazům. Jsou také vhodné pro zdravotnictví z důvodu sterilizace dílů i pro potravinářský průmysl.

Výhody 3D výrobního systému Stratasys F900

Stratasys F900 dokáže postavit díly z materiálů typu Ultem 9085, který je testován pro letecký průmysl, i z kompozitního materiálu FDM Nylon 2CF, který je zpevněný uhlíkovými vlákny a má mimořádně vysoký poměr pevnosti k hmotnosti. Více podrobností o konkrétních materiálech, se kterými lze tisknout na tomto systému, najdete na webu společnosti Stratasys ZDE.