Search
Close this search box.

Navštivte nás na MSV Nitra 2023:

Nové technologie pro inovativní výrobu

Rádi bychom Vás pozvali na největší událost v oblasti strojírenství na Slovensku – Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře, který se koná tento rok od 23. do 26. května 2023. Naše společnost MCAE Systems bude na veletrhu přítomna a představí zde několik nejnovějších technologií a inovativních řešení.

Na našem stánku číslo 20 v pavilonu M2 si budete moci prohlédnout 3D tiskárnu Stratasys F170, která umožňuje tisknout jak prototypy, tak koncové díly s vysokou přesností a kvalitou. Dále Vám představíme zařízení DyeMansion určené pro postprocessing dílů vytištěných na 3D tiskárnách. K dispozici budou i vytištěné modely, které prošly postprocesní úpravou a tím byla zlepšena povrchová vlastnost dílů a jejich další využití.

Na našem stánku vám představíme špičkový software Tebis 4.1, který je plně asociativním CAD/CAM řešením pro automatizované konstruování, přípravu výroby a CAM programování. Parametrický nástroj Tebis je optimalizován pro plynulé standardizované obráběcí procesy a zajišťuje bezproblémovou automatizaci.

Pokud hledáte efektivní způsob skenování různých objektů, nenechte si ujít prezentaci kolaborativního robotu ScanCobot na našem stánku. Díky ScanCobotu budete schopni rychle, přesně a poloautomatizovaně zpracovávat rozmanitá skenovací data.

Naším nejnovějším řešením je SuPAR, který umožňuje kontrolu 3D dat přes iPad. SuPAR využívá rozšířenou realitu pro přenášení virtuálního světa do reálného, což umožňuje unikátní řešení a nové možnosti vizuální kontroly dílů a součástí. Na MSV Nitra vám rádi ukážeme, jak SuPAR dokáže zvýšit efektivitu a kvalitu vaší výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře, kde vám naši odborníci ochotně odpoví na jakékoliv dotazy ohledně vystavovaných technologií a předvedou vám, jak dokážou zlepšit a urychlit vaši výrobu.