Search
Close this search box.

10 let s ATOS ScanBox od společnosti GOM

Přesně před deseti lety jsme dodali první ATOS ScanBox a od té doby se naše portfolio neustále rozrůstalo. Dnes automatizované 3D měřicí stroje pokrývají téměř všechny aplikace různých průmyslových odvětví. K dispozici v jedenácti variantách, náš systém umožňuje rychlou kontrolu malých i velkých dílů a pomáhá vám v účinné kontrole kvality ve výrobě a výrobním procesu.

#BeInGoodCompany

„S ATOS ScanBoxem se při opakovaných měřeních vyhýbáme lidskému faktoru a můžeme tak zvýšit rychlost kontroly dílů. Zejména u sériové výroby získáváme stoprocentní prohlášení o přesnosti dílů.“
– Florian Topp, manažer kvality, slévárna kovů Wilhelm Funke GmbH & Co. KG

#NumerousApplications

Pro nejvyšší rychlost kontroly a krátké odladění výroby je ATOS ScanBox k dispozici s automatickým nakládacím systémem. To umožňuje výrobcům letadel a plynových turbín měřit více než 80 lopatek s dobou cyklu kratší než 3 minuty na jeden díl.

#EasyOperation

Automatizované řízení procesu stisknutím tlačítka: Ovládejte ATOS ScanBox od společnosti GOM snadno přes rozhraní kiosk. Pomocí několika kliknutí se ve virtuální měřicí místnosti automaticky provádějí procesy měření a kontroly. Vždy těžíte z vysoké přesnosti a kvality dat.

#AcceleratedMeasuring Times

Zjistěte více o funkci Smart Scanning: V naší nové sérii „It’s a Hack“ se naučíte vytvářet programy robotů ve virtuální měřicí místnosti. Pouhými několika kliknutími můžete rychle a snadno provádět měřicí postupy automaticky.