Sériový 3D tisk:

Způsob, jak zabezpečit výrobu koncových dílů

Nechte se inspirovat revolučním řešením, které může transformovat vaši výrobu. Díky pokročilé technologii P3 můžete dosáhnout vynikající přesnosti a detailů, a to bez ztráty rychlosti. S tímto inovativním přístupem k výrobě můžete reagovat na dynamické požadavky trhu a přizpůsobovat se měnícím se podmínkám bez zbytečného zdržení. Dejte svým nápadům a projektům potřebný impuls k efektivní realizaci a objevte možnosti, které může 3D tisk nabídnout vašemu podnikání.

Neomezujte se v možnostech výroby – s 3D tiskárnou Origin One můžete posunout vaše projekty na novou úroveň a získat konkurenční výhodu díky dokonalé kombinaci přesnosti, rychlosti a flexibilního reagování na vaše potřeby.

Sériový 3D tisk v praxi očima spokojených zákazníků

Stáhněte si bezplatně obě případové studie

Průběžná údržba stárnoucích letadel

Americké letectvo při údržbě stárnoucích letadel a jejich komponentů stále častěji čelí problémům, které se týkají vysokých nákladů, zdlouhavosti procesu a malé přizpůsobitelnosti dodavatelskému řetězci. Ministerstvo často hledá inovativní technická řešení prodloužení bojeschopnosti letadel a jejich modernizaci. V roce 2020 uspořádalo otevřenou soutěž, jejímž cílem bylo rychle najít nová a kreativní řešení výroby hydraulických potrubních svorek C3175 pomocí 3D tisku. Tisíce těchto svorek se používají v letadlech F-16 například v podvozku, a často po delším vystavení vibracím, chemikáliím a proudění teplého vzduchu selhávají. Dříve byly tyto svorky vyráběny vstřikováním nebo CNC obráběním z fenolického materiálu, který uvolňuje toxický formaldehyd.

Ty nejlepší výsledky díky aditivní výrobě

Být hlavním dodavatelem inteligentních systémů automatizace výroby pro významné výrobce znamená dělat správné věci pro udržitelnost a rozvoj těchto obchodních vztahů. To zahrnuje nepřetržité dodávání vysoce kvalitních produktů a neustálé zlepšování. K dosažení tohoto cíle používá společnost Valiant TMS technologii aditivní výroby. Společnost založila laboratoř aditivní výroby, která poskytuje zákazníkům lepší alternativy – například vylepšené nástroje a náhradní díly, které mají značné výhody.

V jednom z příkladů využila společnost Valiant TMS digitální povahu aditivní výroby ke splnění objednávky zákazníka, která přesahovala kapacitu místní tiskárny. Ve spolupráci se společností TriMech, poskytovatelem řešení 3D tisku vzdáleného asi 650 km, sdílela společnost Valiant TMS informace o souboru dílů a obě společnosti vyrobily požadované díly podle stejných standardů. Tato spolupráce je silným potvrzením schopnosti distribuované aditivní výroby. „Umožnilo nám to předstihnout ostatní na trhu a vyrábět větší množství dílů po domluvě s dodavatelem vybavení, abychom mohli vyrábět dle požadavků našich zákazníků,“ říká Pete Naysmith, ředitel oddělení náhradních dílů a prodejních služeb společnosti Valiant TMS.

Sériový 3D tisk a jeho výhody

Široký výběr materiálů

Nabízíme materiály pro 3D tiskárnu Origin One s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a odolností včetně precizního vytváření detailů a vysoké přesnosti. Na výběr máte materiály od vysokopevnostních pro náročné aplikace, pružných pro gumové části, až po biokompatibilní pro zdravotnické a bioinženýrské účely.

Rychlost výroby bez kompromisů

S vynikající výrobní kapacitou a nejlepší opakovatelností ve své třídě můžete pomocí 3D tiskárny Origin One efektivně rozšiřovat výrobu bez ztráty času. Využijte rychlost tisku k rychlejší výrobě a pružné reakci na změny poptávky, přičemž udržíte nízkou úroveň skladových zásob.

Velký prostor, velké možnosti

Optimalizovaný objem tisku, kompaktní rozměry a minimální energetické nároky umožňují plně využít výrobní kapacitu na metr čtvereční. S modulárním hardwarem můžete snadno škálovat výrobu a zkrátit dobu následného zpracování na pouhé minuty.

Precizní 3D tisk až do posledního detailu

Díky technologii P3 se zaměřením na precizní tisk nabízí 3D tiskárna Origin One mimořádnou přesnost, konzistenci a izotropii. Díky použití materiálů s vysokou přesností je možné dosáhnout detailů o velikosti menší než 50 mikronů, což zaručuje dosažení neuvěřitelně jemných a precizních výsledků.

0
Let na trhu
0 +
Zakázek ročně
0
Inovativních technologií
0 +
Spokojených zákazníků

Představení technologie P3™

Technologie P3 představuje průkopnický přístup k 3D tisku, který spojuje precizní světelné zpracování s pokročilými fotopolymerovými materiály. Během tiskového procesu jsou tyto fotopolymery postupně vystaveny přesně kontrolovanému UV záření, což vytváří postupné a akurátní vytvrzení materiálu, umožňující vytvářet komplexní struktury a detaily s mimořádnou přesností. Díky tomu jsou dosaženy výtisky s vynikající povrchovou kvalitou a extrémně jemnými rozměry menšími než 50 mikronů, splňující přísné nároky na funkčnost a mechanickou odolnost. Technologie P3 posouvá hranice 3D tisku v oblasti průmyslové výroby a medicínských aplikací, otevírající cestu k vytváření složitých a precizních modelů na nejvyšší úrovni.

3D tiskárna Origin One

Využitím širokého spektra materiálů, vynikající rychlostí tisku a precizní přesností přináší Origin One kompletní řešení pro sériovou i kusovou výrobu. Tato tiskárna je ideálním partnerem pro efektivní výrobu a rychlé reakce na poptávku, díky své univerzálnosti a schopnosti dosáhnout vysoké kvality v různých odvětvích, představuje zásadní nástroj pro průmyslové inovace.

„Hlavní výhodou technologie P3 je možnost vytvářet díly pro koncové použití s vlastnostmi a povrchovou kvalitou srovnatelnými s CNC obráběním nebo se vstřikovanými díly.“

Příklady dílů vhodných pro sériový 3D tisk

Děkujeme za váš zájem o naše inovativní 3D technologie.

Obě případové studie jsme Vám rovněž zaslali na uvedený e-mail.
Věříme, že v nich naleznete cenné zkušenosti a těšíme se na jakékoliv případné dotazy.