Search
Close this search box.

Stratasys J5 DentaJet

3D tiskárna pro stomatologii

Stratasys J5 DentaJet™ je kompaktní 3D tiskárna pro stomatologii, která dokáže tisknout studijní i funkční modely pro protetiku i ortodoncii. Snadná obsluha a bezpečný provoz z ní činí ideální zařízení nejen pro zubní laboratoře. Dokáže tisknout modely z různých materiálů současně na jedné tiskové ploše.

J5 DentaJet míchá barvy přímo v tiskárně, proto vytiskne i fotorealistické biokompatibilní trvalé zubní náhrady v jednom celku bez nutnosti lepení.

3D tiskárna pro stomatologii

Představení 3D tiskárny pro stomatologii

3D tiskárna pro stomatologii
Přehrát video o 3D tiskárna pro stomatologii

Podívejte se na krátké video, které vám představí 3D tiskárnu Stratasys J5 DentaJet a její možnosti 3D tisku nejen pro zubní laboratoře. Vyrábět můžete jak plně barevné modely a trvalé zubní náhrady, tak biokompatibilní pomůcky pro stomatologii jako jsou například chrániče zubů nebo nejrůznější chirurgická vodítka.

To vše z několika materiálů, které si tiskárna míchá sama uvnitř tiskové komory. Na jedné ploše tak můžete najednou vytisknou modely z různých materiálů.

Vytiskněte si svůj model

Nabízíme 3D tisk na zakázku pro zubaře a dentální specialisty. Naše technologie přinášejí vynikající estetiku dentálních náhrad, precizní implantáty a rychlou výrobu modelů na míru každého pacienta.

Nechte si u nás vytisknout zkušební model

Každá technologie 3D tisku vyniká ve specifických oblastech. Zubní laboratoře si volí to řešení 3D tisku, které nejlépe vyhovuje jejich aplikacím.

Ron Ellenbogen
ředitel divize Dental Products

příručka 3d tisku pro stomatologii

3D tisk pro zubní laboratoře

Pokud jde o výrobu stomatologických modelů, porozumění jednotlivým technologiím může laboratořím ušetřit čas a peníze. Co tedy musí laboratoře zvážit, než se rozhodnou pro investici do technologie 3D tisku?

Stáhněte si našeho průvodce nejrůznějšími technologiemi 3D tisku pro stomatologii a dentální aplikace, kde se dozvíte jejich výhody i nevýhody a nejčastější oblasti využití 3D tisku v zubních laboratořích i stomatologických klinikách.