Search
Close this search box.

Získejte slevu až 25 % na nove zařízení PolyJet

při upgradu z 3D tiskáren Eden nebo Connex

Získejte profesionální 3D tiskárny Stratasys J55/J8 Series se slevou!  

Vyměňte vaše zařízení Eden nebo Connex a získejte až 25% slevu na 3D tiskárny Stratasys J55 a J8 Series.

Design a kreativita nesmí mít hranice. Profesionální 3D tiskárny Stratasys J55 a Stratasys J8 Series s osvědčenou technologií PolyJet vám umožní zjednodušit celý proces návrhu a zefektivnit vaše pracovní postupy. Budete se moci více věnovat opravdu důležitým věcem jako je vytváření, zdokonalování a navrhování nejlepších možných produktů pro vaše zákazníky.

Akce platí pří výměně 3D tiskáren Eden a Connex. Na protiúčet dostanete slevu až 25 % na nákup nové 3D tiskárny Stratasys J55 nebo J8 Series.

Co získáte přechodem ze starších modelů na 3D tiskárny J55 a J8 Series?

Vyšší celkovou rychlost tisku

4 režimy tisku od vysoce kvalitního až po super rychlý, který šetří čas i náklady

Věrné napodobení povrchu různých materiálů od látky přes kůži, dřevo, papír až po např. beton

Možnost míchat barvy s flexibilními a průhlednými materiály a docílit tak různých vlastností modelů

Výběr ze širokého portfolia materiálů např. flexibilní, transparentní, DraftGrey pro nízké náklady, vodou rozpustný podpůrný materiál

Tisk z barev podle vzorníku Pantone (vždy docílíte přesného odstínu)

Schopnost tisknout plně barevné, transparentní nebo flexibilní a neprůhledné modely v jedné úloze​​​​​​​

Stratasys J55 Prime

3D tiskárna Stratasys J55 Prime, určená pro kancelářské použití, je cenově dostupnou volbou pro maximální efektivitu navrhování. Celý proces návrhu a vývoje může od začátku až do konce probíhat u vás.

3D tiskárna J55 Prime vám pomůže zrealizovat jakékoli konstrukční návrhy, od zdokonalování produktů až po aplikaci konceptů získaných při školní výuce. J55 Prime je vybavena rotační tiskovou platformou, která zajišťuje vynikající kvalitu povrchu i tisku. Nabízí multimateriálové možnosti a materiálové konfigurace jak pro průmyslový, tak pro mechanický design.

Stratasys J850 Pro

S 3D tiskárnou Stratasys J850 Pro můžete za stejnou dobu, která je potřebná pro výrobu jednoho prototypu tradiční metodou, vytvořit až 5× více iterací návrhu. Velká kapacita až sedmi materiálů vám umožní vložit nejpoužívanější pryskyřice a zabránit tak prostojům při výměnách materiálu. Navíc můžete každý alternativní návrh velmi rychle vytisknout použitím koncepčního režimu Super High-Speed. Tento zrychlený pracovní proces vám umožní tvořit, testovat a vylepšovat návrhy během pouhých několika dnů, nikoli týdnů. 

Stratasys J850 Prime

Nová 3D tiskárna Stratasys J850™ Prime je ideální pro výrobu prototypů v odvětví spotřebního zboží, elektroniky a automobilového průmyslu. Poskytuje bezkonkurenční schopnost dosáhnout maximální věrnosti modelu s více než 500 000 jedinečnými barvami, realistickou simulací textur, flexibilními a transparentními materiály a pracovním postupem klikni-tiskni. Široký výběr barev a nejrůznějších vlastností materiálu umožňuje vytvářet dokonale realistické prototypy v jednom spolehlivém pracovním postupu.

Stratasys J826 Prime

3D tiskárna J826 Prime umožňuje konstrukčním týmům ušetřit týdny času při vývojové a technologické přípravě díky výjimečné kvalitě tisku s možností vytvářet dokonale realistické prototypy podle přesného záměru konstruktéra. J826 Prime je ideální pro podniky s požadavky na střední objem výroby v průmyslových odvětvích jako je spotřební zboží, elektronika a automobilový průmysl nebo pro univerzity či výzkumné ústavy pracujících na vývojových projektech.

Odeslat poptávku

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz