MCAE virtuální veletrh 2020

Chybí vám Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně? Nám také, ale nezoufejte, jsme tu pro vás, abychom vám představili naše novinky online. Podívejte se na dvě videa, tentokrát z oblasti 3D tisku, která pro vás připravili naši specialisté. Domluvte si online schůzku, na které můžete probrat detaily jednotlivých 3D tiskáren a pobavit se o tom, co vás konkrétně zajímá. Získáte tak všechny potřebné informace rychle a pohodlně.

Teď už si jen vyberte, čím chcete začít – novou 3D tiskárnou Stratasys J55 s technologií PolyJet nebo 3D tiskárnou pro tisk z kovů XM200C od Xact Metal? Je to jen na vás.

3D tiskárna Stratasys J55

3D tiskárna J55 vám pomůže zrealizovat jakékoli konstrukční návrhy, od zdokonalování produktů až po aplikaci konceptů získaných při školní výuce. J55 je vybavena rotační tiskovou platformou, která zajišťuje vynikající kvalitu povrchu i tisku. Nabízí multimateriálové možnosti a materiálové konfigurace jak pro průmyslový, tak pro mechanický design.

3D tisk z kovů na XM200C

3D tiskárna XM200C pro 3D tisk z kovů nabízí špičkovou kvalitu tisku díky kombinaci základních principů technologie spékání práškové vrstvy, běžně známé jako SLM nebo DMLS, kdy laserový paprsek selektivně spéká tenké vrstvy kovového prášku k vytvoření dílů přímo z CAD modelu – a průlomové technologie portálového systému Xact Core™.

Sjednejte si virtuální schůzku s naším obchodním zástupcem!