Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Tiskněte s námi ve velkém!

6. 3. 2019

Rozšířili jsme portfolio našich 3D tiskáren o Stratasys F900, tedy nejvýkonnější výrobní systém pracující na bázi technologie FDM, který zaručuje maximální přesnost a vysokou návratnost investic. Při schopnosti zpracovávat dvanáct průmyslových termoplastů a se svým velkým stavebním prostorem je jediným skutečným konkurentem konvenčních výrobních metod.

 

Výhody 3D tiskárny Stratasys F900

 

Tiskněte robustní výrobní díly, přípravky, upevňovací díly, tovární nářadí a funkční prototypy s tímto 3D tiskovým systémem F900. Používá širokou škálu termoplastů s pokročilými mechanickými vlastnostmi, takže vaše díly budou odolné vysokým teplotám, olejům či benzínu, sterilizaci i velkým nárazům.

 

Sratasys F900 zvládá tisk z materiálů typu Ultem 9085 testovaný i pro letecký průmysl, FDM Nylon 12CF naplněný uhlíkem s vynikajícími konstrukčními vlastnostmi a spoustu dalších.

 

3D tiskárna F900 je vyrobena speciálně pro výrobu a těžký průmysl, kde je zapotřebí plánovat a tisknout ve velkém. S největším tiskovým prostorem z celé řady Fortus je 3D tiskárna F900 navržena tak, aby vyhovovala nejnáročnějším výrobním podmínkám.

 

Obraťte se na nás

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice. Naše pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy.

 

Zvládneme vše, od rychlého prototypování přes modely pro zdravotnictví až po malosériovou výrobu. Naše 3D tiskárny používají revoluční technologie FDM, PolyJet a BDM (Bound Metal Deposition), které vám umožní rychle a efektivně dělat vše, co potřebujete. Pomocí 3D tisku zkrátíte čas pro výrobu funkčních prototypů a dílů, a tím zrychlíte výrobní procesy a ušetříte peníze.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *