Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Tebis V4.0 – ideální programy pro roboty

15. 1. 2016

Průmyslové roboty mají velký potenciál pro širší využití v procesu výroby. Například náklady na investice a údržbu jsou nižší než v případě obráběcího centra. Roboty jsou mnohem úspornější na prostor a také mají mnohem nižší provozní náklady.

Software Tebis 4.0 vám pomůže naplno využít potenciálních výhod robotů, protože jsou plně integrovány do CAD/CAM prostředí a ve správci výrobního postupu využijete všech jejich možností. Mezi programováním robota a obráběcího centra není žádný rozdíl, v obou případech se postupuje stejně rychle a jednoduše. Jednou z výhod integrace robotů je vyloučení dalšího softwaru pro následné simulace robota. Při programování robotů v SW Tebis můžete využít všech informací o obrábění i o reálném pracovišti – všechny dráhy nástroje jsou vypočteny na základě informací, např. o ustavení, kinematice robota a mezních poloh os. Proto je automaticky ošetřena hrozba singularit.

 

Roboty se ideálně hodí pro všechny druhy obrábění s nižšími požadavky na přesnost. Roboty jsou často využívány pro řezání laserem, svařování, navařování, odjehlování nebo obrábění měkkých materiálů jako jsou pěny (Ureol, polystyren), plasty, dřevo nebo hliník. Roboty také odvedou dobrou práci v případě opracování povrchů, protože mohou brousit, leštit a vyklepávat, vždy se stálou kvalitou povrchu. Díky tomu je dosaženo omezení ručního přepracování, a tím potažmo zvýšena výrobní kapacita.

 

Roboty představují ekonomicky zajímavou alternativu ke konvenčním strojům, zejména v kombinaci se softwarem Tebis.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *