Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Stratasys rozšiřuje cloudovou globální výrobní síť

15. 11. 2018

Za poslední desetiletí společnost Stratasys pokračovala v průkopnickém vývoji unikátních cloudových nástrojů a předobjednaných služeb placených dle využití (pay-per-usage) pro svou průmyslovou řadu 3D tiskáren – napříč vybranou skupinou poskytovatelů prostřednictvím globální sítě Stratasys Global Manufacturing Network (GMN). MCAE Systems, působící hlavně na území České republiky a Slovenska, je GMN partner od roku 2016.

Každý člen sítě Stratasys GMN je podporován sdílenými prostředky a má přístup k rozsáhlé škále prakticky neomezených aditivních technologií a služeb, takže je schopen dle potřeby rozšiřovat svou kapacitu pro plnění i velkých objednávek. Síť GMN v současné době pokrývá čtyři kontinenty a je největší globálně propojenou sítí poskytovatelů 3D tiskových služeb.

 

MCAE Systems prostřednictvím GMN nabízí služby v oblasti industriálních aditivních technologií (3D tisk), 3D optické metrologie, rekonstrukce dat, CNC obrábění, vakuového lití či rychlé výroby kovových prototypových dílů. Je tak komplexním partnerem pro veškeré služby z oblasti 3D technologií, které může zákazník potřebovat. Nabízí vše od 3D tisku až po finální výrobu. Přímý link na on-line portál kalkulace 3D tisku je k dispozici ZDE.

 

„Přístup k naší osvědčené technologii prostřednictvím sítě Stratasys Global Manufacturing Network umožňuje výrobcům překonat jejich největší výzvy – začlenění 3D tisku do výroby s digitálním řízením výkonu rozmanitých 3D tiskových systémů. Konečným výsledkem je větší spolehlivost dodavatelského řetězce a významné zlepšení efektivity,“ uvádí Jeff Hanson, ředitel globální výrobní sítě (Global Manufacturing Network) ve společnosti Stratasys.

 

Stratasys GMN se nyní rozšiřuje o partnery Tecnologia & Design v Itálii, Prometheus v Koreji, Tridi v Mexiku a Fathom v USA. Tito noví členové se připojují ke stávajícím partnerům, jako jsou Objective 3D v Austrálii, Teilefabrik v Německu, MCAE Systems v České republice, Artidoksan v Turecku spolu s Xometry, R & D Technologies a In’tech Industries v USA. Další rozšíření svého systémového řešení o nové poskytovatele 3D dílů plánuje na rok 2019.

 

Certifikované řešení pro interiéry letadel (Aircraft Interiors Certification Solution – AICS)
V závislosti na širší adopci a rostoucím počtu dílů v každém letadle v rámci celého leteckého průmyslu, je nyní pro vybrané členy k dispozici také certifikované řešení Stratasys Aircraft Interiors Certification. Toto řešení zahrnuje schválenou konfiguraci systému institucí National Center for Advanced Material Performance – NCAMP a certifikaci pro materiál ULTEM 9085.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *