Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Služby 3D měření, skenování a reverzního inženýrství

31. 7. 2020

Potřebujete zajistit rozměrovou kvalitu lisovaných, litých či vstřikovaných dílů? Požadujete změřit karosérii automobilu nejen z bočních stran, ale i zespodu, shora a dokonce i zevnitř? Chybí vám řešení pro analýzy deformací a smrštění či určení materiálových vlastností, které jsou nezbytné pro přesné simulace v CAD/CAE systémech? Nebo máte fyzický model a potřebujete ho převést do 3D? Máte zájem o digitální archivaci dat?

Provádíme profesionální 3D měření na certifikovaných skenerech značky GOM, od malých dílů až po velké. Dokážeme měřit formy, dutiny, plechové díly, plastové díly, nástroje, písková jádra, odlitky a další. Nabízíme také automatizované 3D měření velkých a těžkých dílů, např. plechových výlisků až do velikosti bočnice automobilu.

 

Standardně provádíme také měření reálných 3D deformací či měření 3D deformací plechů při lisovacím procesu. Zajistíme vám kompletní servis, ať už se jedná o služby 3D optického měření, měření deformací či reverzní inženýrství. O vyřízení kompletní zakázky se postaráme, detaily vyřešíme on-line nebo vás rovnou navštívíme a zajistíme i doručení a vrácení dílů.

 

3D optické měření a inspekce

 

Více o službách 3D měření

 

Reverzní inženýrství

Pomocí 3D digitalizace získáme z měřeného fyzického objektu digitální model, respektive CAD model. Jsme schopni odstranit nedostatky originálního dílu, optimalizovat design a provést potřebné úpravy. 3D model můžeme také vytvořit využitím výkonného CAD softwaru.

 

Jsme vybaveni špičkovými systémy a mnohaletými zkušenostmi v oblasti 3D optického měření dílů různých tvarů i velikostí. Reálný díl dokážeme přesně zdigitalizovat, porovnat s nominálními daty i zrekonstruovat do plošného CAD modelu.

 

Více o službách reverzního inženýrství

 
Neváhejte a kontaktujte nás, pro nezávaznou poptávku.
 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *