Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Revoluční 3D tiskárna Stratasys J750 pro plnobarevný i multi-materiálový tisk

6. 4. 2016

MCAE Systems představuje českému a slovenskému trhu 3D tiskárnu Stratasys J750, která svou jedinečnou všestranností a vytvářením realistických prototypů, forem či přípravků zásadně mění způsob, jakým jsou výrobky navrhovány a uváděny na trh.

3D tiskárna Stratasys J750 je jediná na světě, která zhotovuje plnobarevné, multi-materiálové prototypy a díly v rámci jedné tiskové úlohy. Eliminuje tak časově náročné procesy, zrychluje koncepční vývoj produktů, design i rozhodování a tím termíny dodání.

 

Tento nový systém boří dosud omezující technologické překážky, protože umožňuje zákazníkům vůbec poprvé míchat a kombinovat plnobarevné přechody spolu s nebývalým rozsahem volby materiálů. Vysoká všestrannost systému dělá 3D tiskárnu J750 komplexním tiskovým řešením pro produktové designéry, inženýry a výrobce, stejně jako servisní kanceláře.

Reálné prototypy , které se podobají skutečným výrobkům

 

Stratasys J750, nejnovější, plnobarevný a multi-materiálový přírůstek do série 3D tiskáren Objet Connex, umožňuje zákazníkům výběr z více než 360.000 různých barevných odstínů. Dále nabízí mnoho materiálových vlastností, od tuhých po pružné nebo od neprůhledných po průhledné. Prototypy tak mohou zahrnovat širokou škálu barev, materiálů a materiálových vlastností na jednom jediném dílu, což výrazně urychluje tvorbu realistických modelů, prototypů a dílů pro prakticky libovolné aplikační potřeby.

 

Tiskárna J750 umožňuje téměř okamžité rozhodování díky zefektivnění způsobů, jakými jsou produkty navrhovány, vyhodnocovány a uváděny na trh. Je skutečným průmyslovým milníkem, neboť posiluje produktivitu tím, že odstraňuje mnohé z tradičních složitých procesů, zkracuje čas a prostředky nutné k vytváření prototypů tak, aby odpovídaly skutečným produktům. Návrháři a inženýři mohou fyzicky zažít skutečné prototypování produktu během několika hodin po vypracování počáteční koncepce a okamžitě validovat design i funkce s interními zainteresovanými stranami i koncovými uživateli.

 

Víceúčelová všestranost typu „vše v jednom“ pokrývá všechny druhy aplikací

 

Mezi organizace a společnosti, které mohou těžit ze systému Stratasys J750 patří například společnosti vyrábějící spotřební zboží, servisní kanceláře, projekční firmy, vzdělávací a výzkumné instituce, firmy vyrábějící zdravotní pomůcky, nemocnice, lékařské fakulty a společnosti vytvářející speciální efekty či animace.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *