Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Nový on-line portál MCAE pro kalkulaci 3D tisku

2. 10. 2017

Cenové kalkulace a objednávky 3D tisku nikdy nebyly snazší než právě nyní. Nechte si udělat nezávaznou kalkulaci výroby nebo zadávejte zakázky přímo on-line!

 

MCAE Systems, jako člen globální servisní sítě Stratasys Direct Manufacturing, nyní startuje on-line portál pro kalkulaci a zadávání zakázek 3D tisku prostřednictvím webových stránek.

 

Podmínkou je bezplatná registrace na tomto portálu. Získáte tak přístup k užitečným zdrojům on-line.

 

Postup pro vytvoření cenové nabídky:

 

Můžete také zvolit způsob dopravy či osobní vyzvednutí. Vše zabalíme a doručíme dle vašeho přání.

 

Pro pokročilé zadavatele (uživatele) nabízíme profil, ve kterém je možné vybírat z mnoha předdefinovaných parametrů, které ovlivňují výslednou kvalitu i cenu 3D tisku. Pokročilý zadavatel by měl mít základní znalosti o technologiích 3D tisku a typech 3D tiskáren (např. pro zadání tloušťky vrstvy). Důležitá je také orientace v materiálech a jejich vlastnostech.

 

On-line kalkulace v současné době fungují pro technologii 3D tisku metodou FDM (Fused Deposition Modeling). Tato aditivní metoda 3D tisku nanášením roztaveného termoplastu vrstvu po vrstvě na modelovací podložku je jedna z nejpoužívanějších technologií pro výrobu modelů, funkčních prototypů a koncových výrobků. Díly zhotovené touto metodou jsou velmi pevné a tvarově stálé, použitelné pro funkční testování zejména ve strojírenském a automobilovém průmyslu. Dokážeme vyrobit také díly s vynikající tepelnou či chemickou odolností a výborným poměrem pevnosti vůči hmotnosti dílu. Vlastnosti finálních dílů se odvíjí mimo jiné od zvoleného materiálu.

 

Globální servisní síť Stratasys Direct Manufacturing operuje prostřednictvím svých partnerů po celém světě. MCAE je devátým členem této sítě – poskytovatelem technologických služeb – která disponuje veškerými potřebnými zdroji. Ať už chce zákazník realizovat návrh dílu v jakékoli zemi, může zvolit technologické centrum z této sítě, které je mu nejblíže, a snížit tak náklady na dopravu a zvýšit efektivitu dodavatelského řetězce. MCAE Systems tuto digitální továrnu budoucnosti nyní zprostředkovává českým a slovenským zákazníkům.

 

Zaregistrujte se na portálu a nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho výtisku!

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *