Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Mezinárodní odborná konference FRÉZOVÁNÍ V

16. 3. 2018

Velmi dobrou příležitost k upevnění vědecké i odborné spolupráce mezi akademiky a průmyslovými podniky využila MCAE Systems ve dnech 14. – 15. března 2018. V prostorách FSI VUT v Brně se konala mezinárodní konference zahrnující témata ze všech oblastí a aspektů technologie frézování. MCAE Systems na konferenci vystoupila s prezentací CAD/CAM softwaru Tebis.

O tom, že je software Tebis dokonalým nástrojem a pomocníkem pro organizování CAD/CAM procesů, není pochyb. Tento modulární systém, který používají společnosti s vysokými nároky na výrobu, zefektivňuje procesní postupy ve výrobě modelů, forem a lisovacích nástrojů, ve strojírenství a v oblasti průmyslového designu. Možnost představit komplexnost Tebisu právě pro oblast frézování měla MCAE v přednášce s názvem Progresivní výroba ve strojírenství s využitím Tebis CAD/CAM.

 

Prezentace byla zaměřena na představení novinek a řešení, které nabízí firma Tebis svým zákazníkům, např. novinky v 5 osém frézování s využitím nejmodernějších nástrojů. Poté následovalo seznámení s oborovými balíčky a jejich ideálními konfiguracemi pro dané aplikace ve strojírenství. Závěrem bylo představeno nové řešení ProLeiS – MES systém pro řízení výroby.

 

Pro odbornou diskuzi našich techniků s účastníky konference byl připraven prezentační stánek s ukázkami CAD/CAM softwaru Tebis. Návštěvníci se zde mohli seznámit se speciálními funkcemi v Tebisu a jejich reálným využitím v oblasti frézování.

 

Hlavním cílem dvoudenní konference bylo poskytnout prostor pro akademické i vědecké pracovníky, inženýry a odborníky z celého světa, aby mohli prezentovat své zkušenosti, poznatky či výsledky svého výzkumu ze všech oblastí týkající se technologie frézování.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *