Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MCAE uvádí na český trh první plnobarevnou, stolní 3D tiskárnu Mcor ARKe

1. 2. 2016

Společnost Mcor, lídr v oblasti průmyslového, plnobarevného 3D tisku, představila jako první na světě plnobarevnou, stolní 3D tiskárnu Mcor ARKe. MCAE Systems, jako výsadní dodavatel Mcor produktů pro Českou a Slovenskou republiku, tak startuje cestu k profesionálním, kvalitním 3D modelům ve fotorealistické barvě.

3D tiskárna do každé kanceláře či učebny
3D tiskárna Mcor ARKe, určená přímo na pracovní stůl, nabízí průmyslový, kvalitní plnobarevný 3D tisk technologií Mcor SDL – selektivně nanášené laminace. Tato prémiová 3D tiskárna má nízkou pořizovací cenu, je spolehlivá a bezpečná. Umožňuje v oblasti 3D tisku překlenout pomyslnou propast mezi profesionály a laickou veřejností a nabídnout tuto 3D technologii mnohem širšímu spektru kreativních uživatelů.

 

Naším přáním je dostat 3D tiskárnu do každé kanceláře, učebny a potažmo do každé domácnosti, takže 3D tiskárna Mcor ARKe je v tomto směru obrovským krokem kupředu,“ uvedl Dr. Conor MacCormack, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Mcor Technologies. „Spuštění Mcor ARKe je pro Mcor a 3D polygrafický průmysl určujícím momentem, podobně jako byl iPhone pro Apple či 747 pro Boeing. Jsem přesvědčen, že se jedná o krok, který zásadně změní toto odvětví a podpoří široké přijetí 3D tisku zejména v oblasti vzdělávání a mezi tvůrčími profesionály„.

 

3D tiskárna Mcor ARKe umožňuje latentnímu, kreativnímu trhu plnobarevný 3D tisk

 

 

Mcor ARKe s vysokým rozlišením 4800×2400 DPI zásadně mění možnosti stolních 3D tiskáren – z monochromatické éry do světa plného barev.

 

 

Prostřednictvím unikátní technologie Mcor SDL (Selective Deposition Lamination – technologie selektivně nanášené laminace) je cenově dostupná, se zachováním profesionální kvality 3D tisku.

 

 

Mcor ARKe je bezpečným doplňkem každé učebny nebo kanceláře, protože při tisku nejsou používány žádné škodlivé emise částic nebo toxické chemikálie. V provozu jsou tedy využívány ekologické procesy a recyklovatelné materiály.

 

 

Mcor ARKe umožňuje uživatelům výběr z nabídky krytů, aby vyhovoval jejich jedinečnému, vlastnímu stylu.

 

 

Dotykový displej s vysokým rozlišením a LED ukazatel průběhu úloh umožňuje prohlížení stavu tisku modelu odkudkoliv v učebně nebo studiu.

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *