Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MCAE Systems uvádí na trh novou generaci 3D tiskáren Stratasys Fortus

7. 12. 2016

Velkoformátový výrobní systém Stratasys Fortus 900mc splňuje nejvyšší nároky produkční 3D tiskárny - velkou kapacitu, přesnost a opakovatelnost. Navíc umožňuje 3D tisk z nového materiálu Stratasys FDM Nylon 6 a využívá tiskový software GrabCAD.

02008lFortus 900mc je nejvýkonnější výrobní systém s technologií FDM, který je vhodný i pro malosériovou, přímou digitální výrobu. Produkuje pevné a odolné funkční prototypy, výrobní přípravky, nástroje i koncové výrobky v malých sériích.

 

Nová generace těchto osvědčených výrobních systémů si udržuje vysokou přesnost a spolehlivost. Nový Fortus 900mc nabízí efektivnější pracovní postupy a snazší monitoring probíhajících úkolů včetně vnitřní kamery a tiskového softwaru GrabCAD.

 

Osvědčená mechanika jádra původního systému Stratasys Fortus 900mc zůstává nezměněna, je pouze doplněna o nové funkce, které zlepšují celkový uživatelský dojem.

 

Již dříve představený, volitelný Acceleration Kit, zrychluje a zefektivňuje systém díky rychlé extruzi materiálu, čímž se velké díly tisknou rychleji. Stratasys Fortus 900mc využívá průmyslové termoplasty včetně nově uvedeného materiálu FDM Nylon 6.

 

Tiskový software GrabCAD

Tiskový software GrabCAD nabízí rozsáhlou kompatibilitu s FDM 3D tiskárnami Stratasys s cílem správy 3D tisku v éře digitální výroby směrem ke konceptu Průmysl 4.0. Tato cloudová aplikace dokáže nativně načítat CAD soubory a snižuje potřebu konverze do STL souboru díky možnosti nahrávání CAD dat přímo do výrobního systému.

 

 

Nový materiál Stratasys FDM Nylon 6

Díky své pevnosti je skupina nylonů jednou z nejpoužívanějších termoplastů v tradiční výrobě. Tento průmyslový materiál je používán v celé řadě aplikací, které vyžadují vysokou pevnost v tahu. Stratasys FDM Nylon 6 nabízí nejlepší kombinaci pevnosti a tuhosti mezi současnými FDM materiály Stratasys.

 

Použití materiálu Nylon 6

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *