Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MCAE Systems tiskne lehké ochranné štíty vlastní konstrukce

14. 4. 2020

Již několik dnů se zapojujeme do všeobecného úsilí zabezpečit zdravotníkům účinnou ochranu proti nákaze koronavirem a na 3D tiskárnách tiskneme štíty, které rozvážíme do nemocnic v Brně i okolí. Zpočátku jsme při výrobě ochranných štítů využívali volně dostupné designy od různých návrhářů, brzy jsme si však vytvořili naši vlastní konstrukci, která je lehčí a rychleji vyrobitelná.


Naši specialisté na 3D tisk navrhli a vyrobili originální ochranný štít pro pracovníky ve zdravotnictví. Postupnými úpravami konstrukce dosáhli nejen optimalizace spotřeby materiálu, ale i času samotného tisku. Rychlost tisku a počet vyrobených kusů je tak dnes výrazně vyšší.

 

Štíty tiskneme na všech našich 3D tiskárnách, kde používáme nejrůznější typy materiálů – od PLA a ASA až po speciální bio materiál ABS-M30i. Nonstop tiskne výkonný obr F900 s největším stavebním prostorem, profesionální 3D tiskárny řady F123 i malé stolní 3D tiskárny MakerBot Replicator, Method i Sketch.

 

Navíc, pozitivní zpětná vazba od sestřiček z Nemocnice Blansko mluví za vše: „Štíty jsou skvělé, lehké a při nasazení nejsou skoro znát.“ To dokazuje i fotografie přímo z nemocnice (tímto děkujeme za souhlas ke zveřejnění).

Napište nám!

STL model ochranného štítu od MCAE Systems poskytneme na vyžádání.

 

Výroba ochranných štítů od MCAE v číslech:

Poděkování města Blansko za dodání štítů.

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *