Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MCAE se stává globálním servisním partnerem sítě Stratasys Direct Manufacturing

24. 6. 2016

Společnost MCAE Systems dne 22. 6. 2016 ve Strahovském klášteře v Praze oficiálně podepsala smlouvu se Stratasys Direct Manufacturing a stala se tak devátým členem globální sítě partnerů, kteří poskytují služby v oblasti 3D technologií de facto po celém světě. V MCAE se tak vytvoří nová divize MCAE Direct Manufacturing (MDM), která se stane unikátním technologickým centrem služeb MCAE Systems.

Stratasys Direct Manufacturing, nepřímá dceřiná společnost Stratasys Ltd. a jeden z největších poskytovatelů služeb v oblasti aditivní výroby a rychlé výroby prototypů v Severní Americe, rozšířil svou globální výrobní síť díky spolupráci s MCAE Systems.

 

Nová divize MCAE Direct Manufacturing (MDM)

bude nabízet služby v oblasti industriálních aditivních technologií (3D tisk), 3D optické metrologie, rekonstrukce dat, CNC obrábění, vakuového lití, rychlé výroby skořepinových forem pro přesné lití či rychlé výroby kovových prototypových dílů. Zákazníci se budou moci spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.
Slavnostního aktu podepsání smlouvy se zúčastnilo na 40 významných hostů. Nechyběli mezi nimi nejvyšší představitelé společnosti Stratasys – prezident a evropský generální ředitel Andrew Middleton a ředitel pro obchodní rozvoj Jeff Hanson, dále manažeři velkých českých společností (ŠKODA AUTO, SVOTT, Tescoma), vrcholní představitelé českých univerzit (ČVUT v Praze, VUT v Brně), novináři prestižních technických časopisů a další.

 

O odborný úvod večera se postaral doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D. MBA, známý ekonom, poradce a děkan Fakulty ekonomických studií Vysoké školy finanční a správní, a to s přednáškou na téma „Principy inovací a konkurenceschopnosti“. Na krátkou prezentaci firmy Tescoma o využití 3D tisku při návrhu a konstrukci spotřebního zboží pak navázala hlavní tematická přednáška firmy Stratasys týkající se klíčových trendů 3D tisku a aditivní výroby, a uvedení revoluční 3D tiskárny Stratasys J750. Ta jako jediná na světě zhotovuje plnobarevné, multi-materiálové prototypy a díly v rámci jedné tiskové úlohy. Přednášku dokumentovaly v sále vystavené modely, které si hosté mohli prohlédnout i „osahat“. Mimořádnou společenskou i odbornou událost podtrhlo vystoupení sólisty Národního divadla v Praze Ivo Hrachovce.

 

Stratasys Direct Manufacturing (GMN)

GMN (Global Manufacturing Network) je globální servisní síť společnosti Stratasys Direct Manufacturing, která prostřednictvím svých partnerů operuje po celém světě. MCAE je nyní členem této sítě, poskytovatelem technologických služeb, která disponuje veškerými potřebnými zdroji. Ať už chce zákazník realizovat návrh dílu v jakékoli zemi, může zvolit technologické centrum z této sítě, které je mu nejblíže, a snížit tak náklady na dopravu a zvýšit efektivitu dodavatelského řetězce.

 

Přímý link na MCAE Direct Manufacturing ZDE.

 

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *