Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MakerBot Labs – staňte se kreativním vývojářem!

26. 10. 2017

MakerBot Labs je experimentální platforma pro techniky a vývojáře, kteří vytvářejí, přizpůsobují a spolupracují na řešeních 3D tisku pro MakerBot. Vznikla díky zpětné vazbě od pokročilých uživatelů služby MakerBot, kteří chtějí využít svého inovačního potenciálu a rozšiřovat své zkušenosti s procesy 3D tisku.

 

MakerBot Labs nabízí svobodu experimentování s pokročilými funkcemi 3D tisku i s různými materiály. Umožňuje silné testovací prostředí pro posunutí hranic 3D tisku, současně však s volbou kdykoliv z tohoto prostředí odejít. Získejte tvůrčí volnost pro své experimenty a inovace!

 

 

Experimentální extruder
Experimentální extruder (MakerBot Labs Experimental Extruder) je určen pro pokročilého uživatele, který chce na své 3D tiskárně MakerBot posunout limity až za hranice možností. Extruder je kompatibilní se všemi 3D tiskárnami MakerBot 5. generace a novějšími, a je dodáván v sadě se 4 různými tryskami. Produkt umožňuje uživateli experimentovat s různými materiály a nastavením. Jednou z velmi zajímavých funkcí bude testovací mód s 0,8mm tryskou, která je experimentální a bude dodávána bez jakékoliv záruky. Také technická podpora bude poskytována pouze přes komunitu MakerBot Labs.

 

Konstruovaný pro experimenty
Upraveným tepelným jádrem a bezpečnější tepelnou bariérovou trubicí byl experimentální extruder přepracován tak, aby byla usnadněna výměna trysek. Navíc si můžete stáhnout data a vytisknout si speciální přípravek (Experimentální extruder Jig), který zajišťuje stabilnější uchycení extruderu.

 

Kreativní flexibilita s širokou škálou materiálů
Posuňte hranice 3D tisku MakerBot díky výměnným tryskám a volnému přístupu k vlastním tiskovým profilům. Budete tak mít volnou ruku pro všechny své experimenty.

 

Rychlostní závod
Tiskněte se stávajícími PLA materiály na dodaných tryskách s velkým průměrem a výrazně tím zkrátíte celkový čas tisku až o 75%.

 

Experimentujte s materiály

Zkoušejte materiály, které jsou dostupné pro komunitu MakerBot Labs nebo experimentujte s vaším vlastním materiálem.

 

Dostupné materiály:

colorFabb® bronzeFill
colorFabb® copperFill
colorFabb® corkFill
colorFabb® woodFill

 

Výrobci filamentů, kteří se chtějí stát partnerem společnosti MakerBot Labs, mohou kontaktovat MakerBot na adrese labs@makerbot.com.

 

Možnost volby přechodu z ostré verze na testovací
Snadno vyměníte odladěný Smart Extruder+ za Experimentální extruder a tím rozšíříte možnosti pro realizaci svých nápadů.

 

Uložte a sdílejte své profily  3D tisku
Pomocí experimentálního extruderu a dalšího hardwaru MakerBot Labs získáte přístup k pokročilému nastavení tisku. Jakmile objevíte nejvhodnější nastavení pro zvolený materiál, uložte vlastní profil materiálu a sdílejte jej s celou komunitou MakerBot Labs Thingiverse.

 

Prozkoumávejte oblíbené tiskové profily
Procházejte, spolupracujte, diskutujte a stahujte. MakerBot Labs Thingiverse je komunita otevřená diskusím o profilech tisku z různých materiálů, o softwarových rozhraních API i hardwarovém nastavení.

 

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *