Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

FOR INDUSTRY Praha a MSV Nitra | květen 2018

2. 5. 2018

Stále ještě váháte, jak právě ve svém oboru využít 3D technologie? Chcete se posunout o krok dál a myslet ve 3D stejně jako my? Nenechte si ujít naši prezentaci nejmodernějších 3D digitálních technologií na nadcházejících strojírenských veletrzích. Těšíme se na vás na FOR INDUSTRY v Praze i na MSV v Nitře. Ukážeme vám technologie, které udávají nové trendy!

 

3D technologie z MCAE Systems již pomohly nejedné společnosti zrychlit uvedení nového výrobku na trh nebo zlevnit či zautomatizovat výrobní procesy. Chcete se dozvědět více o konkrétních možnostech a aplikacích? Zajímají vás aktuální technologické trendy? Na své otázky získáte odpovědi v našich expozicích:

 

15. – 18. 5. 2018 na veletrhu FOR INDUSTRY, PVA Expo Praha

Hala 3, stánek C13

 

22. – 25. 5. 2018 na MSV v Nitře, areál Agrokomplexu

Pavilon F, stánek 37

 

 

Na veletrhu FOR INDUSTRY v Praze poprvé v ČR představíme 3D tiskárnu Studio System od společnosti Desktop Metal, která je prvním cenově dostupným zařízením pro 3D tisk z kovu v kancelářském prostředí. Prezentaci tiskáren doplní další kancelářská 3D tiskárna F370 z řady Stratasys F123 Series, která je ideální pro profesionální, rychlou výrobu prototypů z několika volitelných termoplastů.

 

Z oblasti 3D optického měření a inspekce malých dílů předvedeme zařízení ATOS ScanPort od společnosti GOM. Tento stolní 3D skener je ideální pro skenování a inspekci odlitků, plastových dílů, elektrod nebo prototypů do velikosti 200 mm v průměru. Motorizované osy tohoto zařízení usnadňují opakující se měření stejných dílů.

 

Na průmyslových veletrzích nemůže chybět ani CAD/CAM řešení pro CNC obrábění. Ukážeme vám špičkový software Tebis od společnosti Tebis. Tento software používají světové společnosti s vysokými nároky na výrobu pro organizování svých CAD/CAM procesů – od návrhu přes konstrukci až po výrobu zařízení a dílů. Tebis nabízí ucelené průmyslové balíčky, které poskytují řešení pro jakékoli strojírenské odvětví.

 

Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře je nejvýznamnější událostí svého druhu na Slovensku. Kromě všech výše uvedených technologií zde budete mít příležitost vidět CAD/CAM řešení Tebis v součinnosti s robotem řady Agilus KR 6 R1100 sixx od společnosti KUKA, který bude gravírovat disk kola v 5 osách. Roboty stále více vyplňují mezeru mezi ruční výrobou a obráběcími centry. Robotická pracoviště je možné využít pro obrábění např. měkkých materiálů. MCAE Systems jako integrátor robotů KUKA taková pracoviště realizuje tzv. na klíč.

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *