Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

ARAMIS Tech Day 2019

31. 7. 2019

Špičková digitální korelace obrazu. Inovace a trendy v technologii 3D testování.

 

Rádi bychom Vás pozvali na ARAMIS Tech Day 2019, který se bude konat 24. září v německém Braunschweigu. Díky stále vyšší poptávce po kvalitních výrobcích a rostoucí potřebě měření v oblasti testování materiálů a komponent, nahrazuje v mnoha průmyslových oblastech optická měřicí technika tradiční měřicí zařízení, jako jsou tenzometry a lineární proměnné diferenciální transformátory (LVDT). Připojte se k této bezplatné, jednodenní akci, abyste se dozvěděli o novém vývoji a silných stránkách optické měřicí techniky pro analýzu pnutí, posunutí a zrychlení. Najděte řešení, jak zkrátit vývojové cykly produktu a snížit náklady. Seznamte se s odborníky z celého světa, zkušebními inženýry a odborníky z průmyslu a výzkumu i vývoje.

 

 

 

Propozice akce

 

Prezentace
Pro představení optické metrologie a pokročilých aplikací jsou plánovány dvě přednášky společnosti GOM a jejích zákazníků včetně aktuálního využití a silných stránek optické metrologie při testování materiálů a komponent.

 

Ukázky z praxe
Úvod a praktická aplikace optické metrologie, Digital Image Correlation (DIC) a bodové vyhodnocení materiálů a testování komponent budou představeny prostřednictvím čtyř ukázek z praxe.

 

Rozhovory s odborníky
Šest komunikačních oblastí nabídne možnost seznámit se s funkcemi a vlastnostmi softwaru GOM i s novým vývojem v oblasti 3D metrologie na základě příkladů z každodenní praxe.

 

Platforma pro setkání
Nabízí platformu pro výměnu zkušeností uživatelů s optickou měřicí technologií a znalostmi partnerů o synchronním testování pomocí softwaru GOM.

 

Zaregistrujte se hned!

 

Těšíme se na setkání s vámi, tým MCAE

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *