Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

5osé obrábění s Tebisem

3. 6. 2020

Rádi bychom vás pozvali na bezplatný internetový webinář, během kterého vám představíme možnosti, jak jednoduše, rychle a spolehlivě využívat 5osé obrábění.

Jak co nejrychleji a nejpřesněji vyrobit z CAD dat hotový díl je dnes velkou výzvou. V CAD/CAM software Tebis klademe značný důraz na kvalitu obrobených ploch a bezpečnost celého výrobního procesu. Moderní nástroje jako např. soudečkové a čočkové frézy v kombinaci s 5osými strategiemi vám umožní zvýšit produktivitu při vyšší kvalitě povrchu. Prezentace ukáže jak produktivněji využít obráběcí stroje pomocí 5osého souvislého obrábění v softwaru Tebis. Dokonalé a bezkolizní dráhy jsou sw Tebis standardem, nejen díky digitálním kopiím vašeho výrobního vybavení – strojům, nástrojům, upínacím prvků, … V každém okamžiku v Tebisu máte tvorbu NC dráhy pod kontrolou.

 

Během tohoto webináře vám naši technici předvedou, jaké možnosti nabízí 5osé obrábění v podání CAD/CAM softwaru Tebis. V ukázkách uvidíte, jak snadno a efektivně můžete vytvořit dráhy pro komplexní obrobky. Zjistíte, jak můžete generovat technologicky dokonalé dráhy. Ukážeme vám, jak s Tebisem vytvářet NC dráhy pro zajištění bezkolizního průběhu obrábění. Dozvíte se, jak vám nové funkce 5osého obrábění Tebis pomůžou výrazně zkrátit čas výroby a uvedení součásti na trh.

 

Webinář: 5osé obrábění s Tebisem
sledujte 10. června od 9:30 hodin

 

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *