Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

TEBIS OPEN HOUSE | 29. – 30. 6. 2017

12. 6. 2017

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás srdečně pozvat na TEBIS OPEN HOUSE, který ve dnech 29. a 30. června 2017 pořádá náš dlouholetý partner, firma Tebis. Akce se koná v německém Martinsriedu u Mnichova. Během těchto Technologických dnů se sami přesvědčíte, proč srdce strojů bijí pro NC programy od společnosti Tebis.

 

Seminář je určen pro manažery, vedoucí výroby, vedoucí oddělení kvality a řízení procesů, a pro uživatele softwaru Tebis.

Program zahrnuje přednášky uživatelů, diskuse a zajímavé prezentace.

 

Účast na akci Tebis Open House je zdarma. Zaregistrujte se co nejdříve pomocí registračního formuláře na webových stránkách Tebis.

 

 

 

Budete mít příležitost si pohovořit s odborníky na jednotlivé produkty a procesy o technických detailech a diskutovat s dalšími technologickými partnery, kteří se budou prezentovat na svých stáncích. Seznámíte se s aktuálním vývojem softwaru Tebis v živé demo ukázce. Během čtvrteční večerní akce můžete konzultovat své projekty v neformální atmosféře, navázat nové kontakty a sdílet zkušenosti.

 

Více informací a detailů k akci naleznete na stránce zde. V programu si zcela jistě vyberete zajímavé prezentace a relevantní témata.

 

Těšíme se na setkání!
MCAE Systems, divize Tebis

 

 

O společnosti Tebis

Německá firma Tebis vyvíjí a prodává špičkový komplexní CAD/CAM software s modulární strukturou, který nabízí řešení pro vývoj a výrobu součástí, nástrojů, modelů a forem na různých úrovních zpracování. Výhodou je kombinace možnosti modelování, reverzního inženýrství a zpracování polygonálních dat (CAD) s NC programováním (CAM). Umožňuje CAM pracoviště s různým výkonnostním rozsahem, odpovídajícím potřebám obráběných dílů, dostupných technologií a obráběcích strojů. Dodávku softwarových řešení Tebis doplňuje komplexními konzultačními službami, které jeho zákazníkům pomáhají optimalizovat obchodní strategie a výrobní procesy.

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *