Ruční 3D digitizéry

Microscribe je přenosný digitizér s kloubovým ramenem. Spolu s programy předních světových výrobců software umožňují snadno a rychle vytvářet počítačové modely fyzických dílů, provádět měření dílů a dokončit projekty zpětného inženýrství.

 • MicroScribe G2

  Microscribe G 3D digitizéry nabízí rychlé, flexibilní a cenové dostupné řešení pro velké množství využití. Jako reverzní inženýrství, kontrolu výroby nebo pro aplikace v umění. Microscribe je vyroben z kvalitních komponent. Klouby jsou přesné hliníkové odlitky, ramena z grafitových tyčí a nejnovější elektroniky. Hladký pohyb a přesnou manipulaci zajišťují přesná ložiska a protizávaží ramene. V každém kloubu je digitální optický senzor, který je imunní vůči okolnímu hluku a rušení. To vše umožňuje práci v jakémkoli prostředí.

 • MicroScribe MX

  Microscribe M přenosný CMM systém nabízí vysoký stupeň přesnosti měření pomocí zařízení na principu kloubového ramene a bezproblémové integrace s oblíbenými softwarovými balíčky pro zpětné inženýrství a metrologii.

 • Skiron

  Výkonné doplňkové zařízení pro digitizér MicroScribe. Hlava laserového senzoru se snadno připojí k dotykové sondě digitizéru. Ale pouze k variantě s 6-ti stupni volnosti (6DOF). Je určeno pro uživatele, kteří hledají cenově dostupné 3D skenovací zařízení.

Související obrázky

Aktuality

Další aktuality

Vyjádření našich klientů

 • Od firmy MCAE Systems jsme zakoupili 3D tiskárnu uPrint PLUS pro projekt "Centrum pro výuku a prezentaci hi-technologií", který je zaměřen...

  Ing. Marek Mahdal správce ICT a zařízení, Střední průmyslová škola Uherský Brod

 • Spolupráce této společnosti s designéry na Fakultě strojního inženýrství má již dlouhodobější charakter a přináší oboustranně...

  doc. akad. soch. Ladislav Křenek, ArtD.

Další