Rapid prototyping

Rapid Prototyping a Direct Digital Manufacturing - technologie budoucnosti.

 • 3D tiskárny Stratasys

  Stratasys vyrábí zařízení pro 3D tisk, která vytvářejí fyzické objekty přímo z digitálních dat. Nabízí několik rozdílných a přitom zásadních technologií 3D tisku (FDM, PolyJet, Wax Deposition Modeling). Tiskové systémy se pohybují od jednoduchých, stolních 3D tiskáren až po velké, pokročilé 3D výrobní systémy, takže činí 3D tisk dostupnějším než kdy jindy.

 • 3D tiskárny MakerBot

  MakerBot, dceřiná společnost firmy Stratasys se specializuje na stolní 3D tiskárny a skenery. Nabízí také Inovační centrum MakerBot v podobě centralizované, škálovatelné 3D tiskové kapacity klastru několika stolních 3D tiskáren a umožňuje jejich správu v rámci vaší sítě a z jednoho zařízení. Posiluje tak týmovou spolupráci a efektivitu.

 • Vakuové licí systémy

  MK vakuové licí systémy jsou zařízení, které umožňují efektivní, rychlou a velmi přesnou výrobu komplexních plastových prototypových dílů. Technologie vakuového lití do silikonových forem uspoří při výrobě prototypových dílů až 90% ceny a času ve srovnání s klasickou výrobou kovových forem.

 • Thermoforming

  Thermoforming (vakuové tváření předehřáté plastové folie) je jedním z běžně používaných výrobních procesů nacházejících uplatnění v mnoha oblastech, jako je obalový průmysl, automobilový průmysl a design. Plastová fólie (různé tloušťky) se předehřeje na požadovanou teplotu tváření. Do předehřáté fólie se zaformuje (vytlačí) model požadovaného tvaru. Působením vakua dojde k dokonalému přilnutí předehřáté plastové folie a vylisování i těch nejjemnějších detailů.

 • 3D tiskárny Mcor Technologies

  Mcor Technologies je inovativní výrobce cenově dostupných, plně barevných, spolehlivých a ekologicky šetrných 3D tiskáren. Jsou to jediné 3D tiskárny, které používají jako stavební materiál obyčejný kancelářský papír A4, s jejichž pomocí tvoří trvanlivé a pevné objemové modely.

 • Software pro 3D tisk a aditivní výrobu

Související obrázky

Aktuality

Další aktuality

Vyjádření našich klientů

 • Od firmy MCAE Systems jsme zakoupili 3D tiskárnu uPrint PLUS pro projekt "Centrum pro výuku a prezentaci hi-technologií", který je zaměřen...

  Ing. Marek Mahdal správce ICT a zařízení, Střední průmyslová škola Uherský Brod

 • Spolupráce této společnosti s designéry na Fakultě strojního inženýrství má již dlouhodobější charakter a přináší oboustranně...

  doc. akad. soch. Ladislav Křenek, ArtD.

Další