PF 2017

19 / 12 / 2016

V období celoroční rekapitulace a novoročních předsevzetí bychom rádi poděkovali všem našim obchodním partnerům za dosavadní spolupráci.

PF 2017
Vážení obchodní partneři,

velice vám děkujeme za spolupráci v roce 2016. Bylo nám velkým potěšením společně s vámi dosahovat plánovaných cílů a těšíme se, že budeme moci přispět k vašim úspěchům i v roce 2017.

Přejeme vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2017 byl pro vás i vaše nejbližší šťastný a úspěšný.

Těšíme se na další společné projekty!
Kolektiv MCAE Systems

 

Dear business partners,

We wish you good health, much happiness and luck as well as family welfare. Let all of your work and personal resolutions come true so you could say in a year time that 2017 was a happy and successful year for you and your family.

MCAE Systems Team

Související obrázky

Soubory ke stažení

Vyjádření našich klientů

  • Dobrý den pane Drápelo, rád bych Vám poděkoval za přístup Vaší firmy k obchodnímu případu nákupu skenovacího přístroje ATOS....

    Libor Veverka Předseda dozorčí rady Prague Casting Services a.s., jednatel PRAGUECAST s.r.o.

  • Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za vstřícné jednání a za včasné doručení 3D tiskárny Mojo. Dnes jsme na ní poprvé zkoušeli...

    Tomáš Hovorka zástupce vedoucího oddělení technické kontroly, ELLA-CS, s.r.o., Hradec Králové

Další

Aktuality

Další aktuality