Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Nový on-line portál MCAE pro kalkulaci 3D tisku

2. 10. 2017

Cenové kalkulace a objednávky nikdy nebyly snazší než právě nyní. Nechte si udělat nezávaznou kalkulaci výroby 3D tiskem nebo zadávejte zakázky přímo on-line!

 

MCAE Systems, jako člen globální servisní sítě Stratasys Direct Manufacturing, nyní startuje on-line portál pro kalkulaci a zadávání zakázek 3D tisku po síti.

 

Podmínkou je založení účtu, tedy registrace na tomto portálu. Získáte tak přístup k užitečným zdrojům on-line.

 

 

Můžete také zvolit způsob dopravy či osobní vyzvednutí. Vše zabalíme a doručíme dle vašeho přání.

 

Pro pokročilé zadavatele nabízíme profil, ve kterém je možné vybírat z mnoha předdefinovaných parametrů, které ovlivňují výslednou kvalitu i cenu 3D tisku.

 

On-line kalkulace zatím fungují pro technologii 3D tisku metodou FDM (Fused Deposition Modeling). Tato aditivní metoda 3D tisku nanášením roztaveného termoplastu vrstvu po vrstvě na modelovací podložku je jedna z nejpoužívanějších technologií pro výrobu modelů, funkčních prototypů a koncových výrobků. Díly zhotovené touto metodou jsou velmi pevné a tvarově stálé, použitelné pro funkční testování zejména ve strojírenském a automobilovém průmyslu. Dokážeme vyrobit také díly s vynikající tepelnou či chemickou odolností a výborným poměrem pevnosti vůči hmotnosti dílu.

 

Jsme devátým členem této globální sítě poskytovatelů aditivních výrobních služeb a zprostředkujeme tak digitální továrnu budoucnosti českým i slovenským zákazníkům. Nabídneme jim větší kapacitu, což snižuje náklady i dodací lhůty.

 

Zaregistrujte se a nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho výtisku!

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *